Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok dolgot elrontottatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok dolgot elrontottatok a korábbi kapcsolataitokban?

Figyelt kérdés
Miket? Volt, amit többször is elkövettetek?

2015. máj. 8. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Én követtem el hibákat, de a másik fél részéről sokkal nagyobb hiba volt, hogy kidobott.Nem csaltam meg, semmi ehhez hasonló...
2015. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pl összejöttem olyannal is, akivel nem kellett volna. Néha engedtem a másiknak akkor is, amikor én nagyon nem akartam, mert azt reméltem, ettől jobb leszek a szemében. Általában csak rontottam a helyzeten. Bíztam és hittem akkor is, amikor nem kellett volna.


Kb ezek voltak. De sosem ismételtem őket. Tanulok a hibáimból :)

2015. máj. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak egyet: olyanba szerettem bele, akibe nem kellett volna. Túl nagy volt a bizalmam felé, és túl sokszor bocsátottam meg neki.

De nézzük a jó oldalát. Minden hibából tanultam valamit.

2015. máj. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokat, talán felsorolni sem lehetne, de ez így természetes. És sokat tanultam is belőle, sokat változott a hozzáállásom, hogy így kívülről látom már a múltbéli dolgokat és ezt biztosan tudom majd kamatoztatni ha megint komoly kapcsolatra kerülne a sor.Én túl sokat féltékenykedtem, de hogy minek..akit el lehet venni, azért nem kár. Csak magamat idegesítettem feleslegesen, ő meg megfojtva érezhette magát. Sokszor akadtam ki semmiségeken, ez talán megtanított arra, hogy néha jobb ha egyszerűen csak elszámolok 5-ig mielőtt bármit is mondanék. Ezen kívül túl rákoncentráltam, túl össze voltunk nőve, kissé háttérbe szorítottam életem más területeit, és persze önmagamra is kevésbé figyeltem, míg ő volt nekem. Mikor vége lett valamilyen szinten fellélegeztem és megfogadtam, hogy na ezt így ilyen módon soha többé.Fontos, hogy szabad tudj maradni egy másik ember mellett is, egy teljesen különálló és egész "te" és ne korlátozzon téged semmiben akaratlanul sem az, hogy van egy párod.
2015. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, túl türelmes voltam. Ki kellett volna dobni hamarabb.
2015. máj. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 mit csinált?
2015. máj. 9. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!