Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai fiatalokról? (13-17)

Figyelt kérdés
2017. nov. 4. 19:28
1 2
 11/20 Kései Sirató ***** válasza:

Nem lehet általánosítani.

A kérdezőről meg az a véleményem, hogy egy vén roncs, aki gonoszkodó válaszokat vár.

Vannak lusta, igénytelen fiatalok, és vannak szorgalmas, okos, segítőkész, jószívűek is ugyanúgy lányok, mint fiúk.


Ha szerinted, kérdező, mindenki egyforma , csak mert egy korosztályba tartozik, akkor bugyuta vagy.

2017. nov. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2017. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan agymosottak mint az emberek 90%-a, csak ők nekik még több esélyük van ahhoz hogy kilépjenek a rendszerből.
2017. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nagyobbik részük olyan, akár az eltaposandó csótányok...bár azok szülei se különbek sokszor ugye.
2017. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Kései sirató: csak egy szimpla kérdés volt. Ne magadból indulj ki, belőled sugárzik a rosszindulat. Sirasd magadat.
2017. nov. 4. 22:27
 16/20 anonim ***** válasza:

én bírom őket...

fiataloké a jövő

2017. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Csak 17 éves koráig fiatal valaki? :D
2017. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem, de lényegében 17 éves korig voltam kíváncsi a véleményekre.
2017. nov. 5. 10:52
 19/20 Metionin ***** válasza:

Külsőre fejlettebbek, merem állítani, hogy szebbek is mint amilyenek mi voltunk. Kevesebb elcseszett hajat vettem észre (kivéve a rosszul sikerült ombréket :D), anyuka által szarul összeválogatott ruhákat meg szinte már nem is látni. Mi 13-14 évesen még simán a szülők ízlése szerint néztünk ki, most meg úgy látom, sokkal több lehetősége van a tiniknek. Mondjuk ezt lehet hogy azért látom így, mert én kisvárosból jöttem ahol nem voltak rendes boltok, most meg városban lakok és emiatt a városi fiatalokat látom.

Belsőleg nem tudom, nincsenek ilyen életkorú ismerőseim de nem hiszem hogy akkora különbség lenne pl. a mi generációnk és a mostani között. Ilyen korban mindenki önmagát keresi.

2017. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Kései Sirató ***** válasza:
Kérdező, fáj az igazság? Na most rosszul jártál, lehúzhatod magad a WC-n.
2017. nov. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!