Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az utcán...

Mi a véleményetek az utcán iszogató, kóborló fiatalokról?

Figyelt kérdés
Szerintem szánalmas.Belegondoltam hogy pénteken pihenés helyett a hideg utcákon koborolnak,kommersz piat isznak,ordizanak,verekednek.Undorító!

2017. ápr. 28. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Irigységet érzek, valaki nem bulizott fiatalon?
2017. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Beizgultál mi?
2017. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Ez is élet, csak akinek meg van mindene maga körül, szerető család stb, azok többnyire nem csinálják ezeket.
2017. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Igen, az. Ez nem bulizás: kommersz pia, utcán ordítozás, balhé. Ez prolizmus.
2017. ápr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Jókis esték voltak azok, ott születtek az olyan sztorik amiken ma is hasunkat fogva kacagunk a barátokkal. Verekedni nem szoktunk és más se, az a diszkóban gyakrabban fordul elő. Fiatalok voltunk, akkor kellett kiélni a hülyeségeinket, nem egyetem és munka mellett. Sajnálom hogy neked ez kimaradt az életedből.
2017. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 $$$$$ ***** válasza:
92%
Nagyon jo dolog mi is mindig megyünk egyébkéntwg nem kommersz piát iszunk hanem normalisat ;) . És tényleg felejthetetlen történetek születnek minden egyes alkalommal . :D . Akinek nincs ilyen azt csak sajnalni tudom hogy mindig csak befásúlva othol ül XD
2017. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 $$$$$ ***** válasza:
73%
Jo most azt hogy mindig megyünk úgy értettem hogy kb. Havi 2-3 szor.
2017. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

a kérdésről ez ugrott be:


https://www.youtube.com/watch?v=T-F89-BO1wU

2017. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

Visszasírom a fiatalságom:D Azok a régi szép idők :(

Fiatalon el nem tudtam képzelni, hogy hétvégén otthon mit lehet csinálni, mindig mentünk valahova. közel a 40hez nem értem hogy bírtam napokig alvás nélkül:D

2017. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Nekem a legszebb emlékeim az egyetemen születtek, ahol minden nap kocsmába jártunk, meg egy ligetbe sörözni. Szegényebb és boldogtalanabb ember lennék, ha ezek nem történtek volna meg velem, mert iszonyú jó emlék. Reméelm a gyerekeim is ilyen emberek lesznek, és nem besavanyodott koravén nyomik
2017. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!