Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én már egy 28eves fiatal...

Én már egy 28eves fiatal emberke vagyok és egész életemben fiatal koromban nagyon szerelmes voltam a heteroszexuális férfiakba és ettől is többek között nagyon kinlodtam szenvedtem vegeteltam önmagammal egész életemben mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Az erzeseimnek nagyon nehezen tudtam parancsolnak kontrollálni őket csak mindig olyan áron, hogy kikeszitettem saját magamat egészségügyileg.

Meg eleve mentálisan sérült és szellemileg beteg emberke vagyok voltam mindig is egész életemben.

Génhibas.A gyerek közösségekben is pedagógusoktól is kaptam hideget meleget belemverest ököllel a gyerekektol megalazast megszegyenitest .megszivatasokat is.



#Agylebenyeim #betegek.
2017. nov. 6. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Irány a Taigetosz!
2017. nov. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jajj de nagyon kedvesek édesek aranyosak normalatlanok itt is ezen a gyakori kérdéseken is mindig.
2017. nov. 6. 16:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Először rakj össze legalább egy értelmes mondatot, aztán gyere vissza
2017. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!