Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes. Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem is tudom milyen kategóriába írjak ,mert az egyik személy 19, a másik vagy 50. Lényeg ,hogy fiam most 12-es gimnáziumban (a suli 5 éves 0. Évvel együtt) nem bukott meg soha. A problémám ,hogy azt hiszem komolyan szerelmes a tanárnőébe és ma volt fogadóóra. Felhívott előtte a tanárnő 2 nappal ,hogy szeretne velem beszélni. Nem értettem miért… a fiam jól tanul! Lényeg ,hogy bementem és a tanárnő azzal fogadott ,hogy a fiam zaklatja. Nem értettem miről beszél. Azt mondta 3-4 éve van ez és ebben az évben kezdte azt érezni ,hogy egyre durvább a dolog és mindenképp kell valamit tennie. Azt kérte mindenképpen kezeljük az ügyet bizalmasan. Én is jobban örültem neki. Állítólag fogdossa a fiam mimdenki előtt a fenekét. Flörtöl vele és mindig az első padban ül követi és szerinte miatta kezdett többet edzeni és ezért próbálja magára felhívni a figyelmet. Mikor elkezdte tanítani (mióta van kémia biólógia) még tetszett neki és “imponált” neki a fiam viselkedése de állítólag nem akart semmit és szeretné ha ez befejeződne. Az miatt szólt, mert legutolsó alkalommal neki nyomta a falnak a tanárnőt és megakarta csókolni a szertárban vagy miben amikor kávét főzött magának. Mondtam neki ,hogy szerintem ez csak ilyen tini dolog és hazamegyek beszélek a gyerekkel. Így váltunk el…! De sajnos a fiam azzal sokkolt ,hogy a tanárnő állítólag mostanában viszonozta a dolgot és ezért lett mégjobban szerelmes. Ledöbbentem!!!! Nem tudom kinek higyjek. Gynús ,hogy a tanárnő bizalmasan akarja kezelni az ügyet. Viszont a fiam csak egy 19 éves kisgyerek hozzá képest főleg. Megkérdeztem mit szeret a tanárnőben azt mondta a kockás hasát ,tangáját és a hosszú “szexi” göndör/hullámos haját és ahogyan kelleti magát… honnan tudna a hasról és a tangájáról ha nem látta volna és tényleg olyan részletességgel beszélt róla. Nem tudom mit tegyek a gyereknek esze ágában sincs lemondani erről a nőről. Másik iskolába érettségi előtt túl kockázatos lenne szerintem. Ráadásul spanyol szak. Viszont ha itt marad félek ,hogy kárt tesz valakiben… vagy magában. Elég temperamentumos személyiség. Mit tehetek? Nagyon tanácstalan vagyok.

Ha rossz a kategória elnézést kérek, nem tudom ez milyenbe illene.



2017. okt. 26. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Jo kis esti mese volt. Köszönjük Emese
2017. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy te Andersen.
2017. okt. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van asuliban egy ilyen csávó aki kajak ez csin. a tanárnővel😀 nagyon komoly. Nem róla van szó? Tök beteg a gyerek! Én egyszer beszéltem vele ,mindig öregasszonyokra bukik!!😀😀 valamelyik nap azt mondta a nőnek miatta jár iskolába egy csaj osztálytársameselte.
2017. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

A fiadnak mondjad, hogy a tanítónő le akarja koptatni.

Vegulis te azt igerted beszélsz vele.

A fiad innentől maga dönt.

Egy 50 éves nő nehogymar ne tudjon leepiteni egy 19 évest ki hiszi ezt el.

És azt se nagyon hiszem el, hogy egy tini 3 4 évig ilyen kitartó, mikor egymást érik a bulik, minden héten másik nője lehetne, de ő 4 évig kitart egy plátói szerelemnél.

Ha ha

2017. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó napot!

Ő véletlenül nem az ön fia? :)

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere.. :DDD

2017. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!