Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Segitseg. Tudorak? A hatam...

Segitseg. Tudorak? A hatam faj.1-2 napig nem

Figyelt kérdés
cigiztem es joval enyhult a fajdalom. Vereset nem kopok. Kohogni ritkan szoktam. Kb 2 hete tudogyulladasom volt. A hatam mindig mashol faj. Vagy jobb oldalt alul bal oldalt alul jobb oldalt felul bal oldalt felul. Igazabol az egesz faj, de neha valahol jobban erzem. Normalis valaszokat szeretnek kapni. Koszonom elore is. Egyertelmuen tudoszuresre menni fogok
2017. nov. 6. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Most vizsgáljunk meg neten keresztül, vagy mit vársz?
2017. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Èn nem a tudore fognam.

Lehet nincs telikabatod es csendben athulnek az izuleteid

Vagy sokat ulsz gorben

Vagy az ágyad hepehupas

Vagy furdes utan nem oltozol fel akkor is athűl a csontrendszer is es nem is tudsz rola

Meg ilyesmik pl mg hiany

2017. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A cigizés nem a tüdőrák gyógymódja, pont ellenkezőleg... :D
2017. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig tüdőgyulladásod van
2017. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazából rengeteget ülok, mert szerver fejlesztő vagyok...ìgy a napom felét gép előtt töltöm...viszont írtam,hogy abba hagytam pár napra a cigit és a fájdalom elkezdett múlni. A cigit mindenféleképpen abba fogom hagyni.
2017. nov. 6. 23:19
 6/9 anonim ***** válasza:

A tüdőgyulladás egyik tünete a hátfájás. Könnyen lehet, hogy a gyógyulásodat hátráltatod a cigarettázással. Nem tudom, megnyugtat-e, de nem csak a tüdőrákba lehet belehalni, hanem a tüdőgyulladásba is. Én egyszer tinédzserkoromban arra ébredtem, hogy nem kapok levegőt. Úgy éreztem, légüres térbe kerültem. Iszonyatosan megrémültem. Emlékszem, hogy hörögtem és a párnámat markoltam görcsösen. Anyám, aki mellettem aludt, nem ébredt fel (altatóval aludt), a kutyácskám a másik szobából átrohant hozzám az éjszaka közepén. Akkor egy utolsó imát kiáltottam de csak gondolatban, ami így hangzott: - Jézus, segíts!

Többet nem tudtam volna imádkozni gondolatban sem. Abban a pillanatban levegő tódult a tüdőmbe.

Akkor nem értettem, mi volt ez az egész, hosszú évekre megerősítette az istenhitemet. Leírtam a naplómba is. Csak sok évvel később vettem észre a naplóm alapján, hogy kb. az eset előtt 2 héttel tüdőgyulladásom volt. Szóval szerintem annak a következménye volt, de a mai napig nem tudom, mi történt, nem mentem el orvoshoz. Többé nem ismétlődött meg, ennek 25 éve. Légzéskimaradásom volt már, amikor arra ébredtem, hogy elfelejtettem levegőt venni, de ez a tinédzsrekori élmény sokkal durvább volt, percekig küzdöttem azért, hogy levegőhöz jussak. Nem tudom, mi volt az oka.

2017. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A tüdőrák ennél alattomosabb, legtöbb esetben nem okoz fájdalmat, és semmi nem jelzi, hogy ő ott van. Azért menj el szűrésre, mert a tüdőgyulladás sem vicces, lehet, valami még visszamaradt.
2017. nov. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehetseges, de utana olvastam es tuneteket lehet eszrevenni.
2017. nov. 7. 09:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy 18 evesen az lennek...olvastam, hogy 50ev felett inkabb
2017. nov. 7. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!