Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek melyik esetben...

Teakwonchuck kérdése:

Szerintetek melyik esetben tud jobban meggazdagodni az ember? Ha közgazdaságot vagy jogot tanul (egyetemiszinten) az ember?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy sokmindentől függ, de mégis körübelül, és az is érdekelne hogy mennyire?

2012. okt. 2. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem abból, ha eltűnsz egy jobb országba! Egyébként azt gondolom, hogy jogból. Valahogy szerintem egyik sem az igazi, de az ügyvédek mindig menőbbek voltak, mint a közgazdászok. Mondom én, a pénzügyes.


43/F

2012. okt. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát tényleg síralmas ezaz ország , legfőképpen a kormány tehet róla, de nem is olyan gazdagságra gondolok, hogy milliárdosnak lenni, hanem kb havi 800 zer vagy 1 millió ft fizetés.
2012. okt. 3. 07:39
 3/9 tomala ***** válasza:
95%

Én joghallgató vagyok, és ajánlom is a jogot. Persze a lényeg az, hogy jó legyél a szakmában. Ahol dolgozom gyakornokként, a főnököm kb. 3 milliót visz haza, de amikor jobb volt a gazd helyzet, volt néha ennél jóval több is.

Mondjuk ő már 45 éves, nagyon penge, és rengeteget melózott ezért.

2012. okt. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tomala ***** válasza:
93%
Mellesleg ennyit arról, hogy el kell-e menni ebből az országból...
2012. okt. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Kögáz+IT ez a kombó első osztályú,mondjuk egy MBA-val.Na ezzel csillagászati pénzeket kereshet az ember nekem is tervbe van egy MBA.Külföldön meg le se írom mennyi pénzeket lehet keresni.
2012. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem alapvetően nem a végzettségen múlik a dolog, hanem a tehetségen.
2012. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mi az az MBA?
2012. okt. 4. 07:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Master of Buisness Administration az üzleti világ csúcsképzése, a legjobb itthon a CEU-n 1,5 millió 1 félév bekerülni iszonyat nehéz(IELTS 7.5 ös nyelvvizsga GMAT(angol iq teszt) 650 pont, 3 év tapasztalat, valamint ajánlólevél tanártól, főnöktől.:D
2012. okt. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
impossible mission
2012. okt. 4. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!