Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el magam?

Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

Nem tudom magam elfogadni. Olyan hibáim vannak amit nem vagy csak nagyon drágáb lehetne eltüntetni vagy javítani. Rengetek striám van. A vállamon a karomon a hátamon. Nem tudok felvenni egy atlétát vagy ejtett vállú felsőt mert látszik és csúnya. Nem tudom magam elfogadni, gyűlölöm magam. Mit tegyek? Nem élhetem az életem úgy, mint a többi fiatal mert korlátoz a bőrhibám. Strand szóba se jöhet. Szinte nincs olyan hely a testemen ahol noncs stria. Nincs önbizalmam, folyton feszélyezve érzem magam.

21/L


2017. nov. 8. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne Szégyeld magad mások előtt ,senki nem tökéletes

Vagy el fogadod magad vagy nem, más ez nem fog menni

2017. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A test, amit kapunk, egyben a legfontosabb eszköz életünkben, és egyben valami, amit nem mi választunk. Változtathatunk rajta egy bizonyos fokig, de mindenkinek (MINDENKINEK) van fizikai hibája, amin nem tud változtatni, csak műtétekkel, és persze képeken el lehet tűntetni különösebb tudás nélkül.


Ha jól értem, neked van egy bőrhibád, amiről nem te tehetsz, ezt 'dobta a gép'. Értem hogy zavar, el tudom képzelni hogy mennyit szivathattak érte régebben, de ezeket nem szabad magadra venned. Szerintem az első lépés magad elfogadásában, ha kizárod a körülötted lévőket, nem érdekel amit gondolnak rólad - aki ezzel cseszeget, ez alapján ítél meg, annak a fejében sokkal nagyobb hiba van mint a te bőrödön. Ezek a 'hibák' mássá tesznek téged a sokaságnál, csak ezért tűnnek hibának. Viszont ha a másik oldalról nézzük a dolgot, pozitív értelemben egyedivé is tesznek.


Vannak, akik kihasználják. Nézd meg ezt a lányt: [link]


Próbálj ne úgy nézni magadra, hogy a 'hibát' kiemeled. Próbáld kizárni a többieket, és kiemelni a jó tulajdonságaidat, amik neked tetszenek. Hidd el, meg fogod látni őket, mert biztos hogy vannak. :)

2017. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyvan pontosan. 19f
2017. nov. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elfogadod, ha nem, nem változik. Ezt tudatosítsd.
2017. nov. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!