Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el magam, ha...

Hogy fogadjam el magam, ha nagyon ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Én egy nagyon ronda lány vagyok, nincs rajtam semmi ami szép lenne. Hülyeség, hogy mindenkin van valami szép. Rengeteg fajta sminket, hajstílust kipróbáltam már, de minden csak rondít rajtam. Ha meglátom magam rosszul leszek, majdnem minden nap sírok. Rengeteg bunkó beszólást kaptam már a külsőmre. Jártam pszichiáterhez, gyógyszerezett, nem lett jobb semmivel. Lassan az utcára se merek kimenni. Képet nem küldök senkinek.

2015. jún. 3. 22:55
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
Ne ez iranyitsa mar az eletedet. Szard le, hogy mit gondolnak masok az utcan. A tobbseggel ugyse talalkozol utana sose. Akkor meg kit erdekelnek?
2015. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
Tini vagy még? Ha igen, akkor ez változni fog :)
2015. jún. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tini. Sajnos mindenhol bunkók velem akárhová megyek, boltba, szórakozni, stb. Sőt, a családom is sokat piszkál.
2015. jún. 3. 23:05
 4/56 anonim ***** válasza:
0%
Küldj képet....Csinálj valamit amit szeretsz és ne foglalkozz ezzel.
2015. jún. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
Azért a fotó segítene .
2015. jún. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Nem tudok nem foglalkozni ezzel. Napközben még elvagyok, de este lefekvéskor előjön a sok bántás.
2015. jún. 3. 23:08
 7/56 anonim ***** válasza:
Mutass egy fotót magadról, ennyire nem lehet vészes a helyzet. Ha akarod, küldd privátban.
2015. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az egész onnan jön, hogy a családod piszkál. Mintha nem belőlük lennél...Nem számítana, hogy nézel ki, ha lenne önbizalmad, és pozitív kisugárzásod. Nyilván ez egy ördögi kör. Te döntöd el, hogy kilépsz-e ebből a körből. Vannak gyakorlatok, amik segítenek megszeretni önmagad. Elsőre bután hangzik, de segíthet: állj a tükör elé, nézz a saját szemedbe és mondd kb 5 percig, hogy "szeretem magam". Lehet, hogy ez egy életfeladatod, hogy el tudd fogadni magad, bizonyára sok idő kell hozzá.
2015. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
Bocsi, a gyakorlatot minden nap el kell végezni! :) Egy próbát megér!
2015. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Próbáltam már a tükröst, de nem használt semmit. :/
2015. jún. 3. 23:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!