Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ha egy nő 31...

Nagyon ciki ha egy nő 31 évesen nem tud főzni?

Figyelt kérdés
anyu mondta hogy én még azt sem veszem észre ha pl koszos az asztal vagy a járólap
2017. nov. 10. 12:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%
kábé ugyanolyan ciki, mint ha egy férfi nem tudna 31 évesen főzni.
2017. nov. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ciki, ha akár férfi, akár nő nem képes gondoskodni magáról 31 évesen. Legyen szó főzésről vagy a környezete tisztán tartásáról.
2017. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem ciki, sok menza van, ahol a szakácsok sem tudnak főzni.
2017. nov. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Olyan ember nem létezik, aki nem tud kaját csinálni magának. Ugyanannyi lehetőséged van rá, mint bárki másnak. Mindenki azt tudja, amire időt szánt.

Ez a nem tudok főzni dolog viszont olyan, mintha nem tudnál összerakni egy ikeás bútort rajz alapján, vagy nem tudnál 3d modellt készíteni egy modellező programban tutorial videó alapján, ahol minden mozzanata meg van mutatva. Kevés dologhoz kell lexikális tudás. Minden ott van az interneten. Mindenkinek ugyanannyi esélye van ezeket használni.

2017. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%
IGEN
2017. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem tudsz semmit főzni mit eszel? Nem tudsz pl. megfőzni egy zacskós rizst meg kisütni hozzá 3 mirellit rántott halat? Mert az tényleg gáz. ☺ ha csak a hortobágyi hísos palacsinta nem megy akkor ne ess pánikba. ☺
2017. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
74%

A főzés nem ciki,de takarítani azért kell.

Azért nem ciki a főzés,mert ha meg tudod oldani,hogy fizetsz érte,akkor miért főzzél?

Meg mint mindennek ennek is fokozatai vannak, de ha van akarat,akkor lesz gyakorlat is és akkor azért már nem hal éhen az ember.

2017. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

Nehogy már főzésnek nevezzük azt, hogy a meleg vízben/serpenyőben megfő/megsül a rizs/hal. Az eredmény ettől még lehet egy nagy rakás fos.


Én sem tudok főzni. A hús megsül, de ízetlen marad, minden ízetlen. Nem ízlik nekem, amit csinálok. De nem is érdekel az egész.


Takarítani nagyon szeretek, és eddig nem haltam éhen. Gyerekem meg nem lesz.

2017. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

Ha megcsinálja más helyetted akár a főzést, akár a takarítást és nem vagy rákényszerülve te dolgod.

Gondban akkor leszel, ha nem lesz, aki megcsinálja.

2017. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
95%
Ha az embernek megadatik az a szerencsés lehetősèg, hogy nem kell főznie, mert helyette főznek vagy esetleg jó az anyagi helyzetetek így megtehetitek,hogy mindennap rendeltek vagy éttermekbe jártok akkor semmi gond nincs ezzel. Viszont ha erre nincs lehetőség, akkor nem árt megtanulni, mivel nem élhet az ember zacskós levesen meg mekis kaján, akkor se ha ez esik jól, plussz a főzés egy szórakoztató tevékenység is lehet. Én sem tudok mindent főzni, sokszor el is rontom az ételeket, de nekem a főzés inkább kikapcsolódás, plussz nem tudhatod mikor lesz szükséged erre a tudásra!:)
2017. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!