Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nagyon ciki hogy valaki 27...

Nagyon ciki hogy valaki 27 évesen nem tud főzni és nem is érdekli? 27/L

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
eléggé életképtelenségre utal. az egy dolog h nem érdekli, de mindannyian csinálunk olyat amihez nem fűlik a fogunk.
2013. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha van kereted, hogy mindig rendelsz magadnak kaját, akkor nem ciki.

A lényeg, hogy old meg a kajálásodat.

2013. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
aztán csodálkozol, ha szexre tartanak téged a pasik, akár párkapcsolatnak is álcázva...
2013. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nem mindenki szeret főzni, de előbb-utóbb valószínűleg kénytelen leszel megtanulni valamennyire.
2013. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amíg a szüleimmel laktam, én se tudtam, kitiltotta a konyhából. Mikor elköltöztem, akkor egy-két dolgot megcsináltam. Mióta a párommal élek, főzök. Ennyi.
2013. júl. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem is érdekel, akkor egyáltalán nem ciki.

Csak arra érdemes figyelni, hogy mindig tudd finanszírozni azt, hogy más főz helyetted. Mert valljuk be, hosszú távon lehet spórolni az otthon főzéssel, akármilyen olcsó "ebédfutárok, " stb is van már.

De én, szakácsként, kifejezetten örülök a hozzád hasonló embereknek, jó sok kéne még, annál biztosabb a melóm. :D

2013. júl. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szüleimmel lakom
2013. júl. 6. 11:50
 8/9 gömbicica ***** válasza:

én is a szüleimmel laktam mig férjhez nem mentem.

én már kicsi koromban csirkét vágtam, mire anyukám hazaért kész volt a husleves.

csináltam csipetkét a borsóleveshez, pedig sámlira kellett álljak a tüzhelyhez.

valahol kóstoltam fini sütit, elkértem a receptet, még éjszaka megcsináltam.

mit mondjak??? életemben nem tudtam olyan mézeskrémest csinálni, mint amilyen az volt.


Hát szerintem igen is ciki.

Az meg Anyukádra nézve RÉM CIKI, hogy nem tanitott meg semmire, vagy nem engedett fazék közelébe, vagy lehet, hogy Te nem akartál?

Láttam én már olyan menyecskét, már házas volt, hogy odarakta a kuktába a kukoricát viz nélkól,

megcsinálta a bablevest ugy hogy csak vizbe főtt bab meg répa volt. se rántás, se csipetke se semmi.... sorolhatnám!!!

Nekem ez fura. Egy nő na a házasságkötése után tanulja már meg, hogy hogy készül egy bableves, vagy egy rétes!!!!

üdv. :-)

2013. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerinted ciki, szerintem nem ciki.

Ja, hogy téged már gyerekkorodban szakácsnőnek neveltek?


Ha a kérdező megházasodik/összeköltözik valakivel, akkor majd megoldják. Csak sikerül két embernek valamit alkotni a konyhában.

2013. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!