Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ha egy nő 31...

Nagyon ciki ha egy nő 31 évesen nem tud főzni?

Figyelt kérdés
anyu mondta hogy én még azt sem veszem észre ha pl koszos az asztal vagy a járólap
2017. nov. 10. 12:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán mindegy. Ha lenne asszonyom, akivel együtt élnék nem hagynám, hogy főzőcskézzen. Az az én dolgom, mivel szeretem csinálni.
2017. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem ciki,mások véleményétől Te nem fogod magad jobban érezni

Anyádnak meg ne hagyd,hogy baszogasson. Majd észreveszed hogy koszos,ha egyedül laksz.

2017. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. Az, hogy valaki nem tud főzni, nem egyenlő azzal, hogy nem tud magáról gondoskodni vagy életképtelen. Ha nincs otthon semmi kaja és a sarokban ücsörög és az várja, hogy majd valaki bekopog és ad neki egy tál meleg levest, akkor az az...Ugyanakkor, aki rendel magának kaját, a munkahelyén eszik, beül valahová enni vagy mondjuk együtt lakik valakivel, aki főz (mert így is meg lehet oldani a munkamegosztást) vagy összedob magának valami könnyű kaját, akkor azzal a világon semmi probléma nincsen.


Nekem pl. van egy tesóm, aki szintén a harmincas éveiben van, de nem tud főzni max. egyszerűbb tésztákat, rízst vagy mirelitet mert egyszerűen sosem volt szüksége arra, hogy főzzön, így nem is tanulta meg. Jelenleg együtt él a párjával, de mindketten sokat dolgoznak, 7 óránál korábban sosem érnek haza, de a párja előfordul, hogy napokat nincs otthon. Mégis minek főzne bármelyik is? Alig vannak otthon, napközben pedig felatalálják magukat, hétvégente pedig a szülőknél esznek.

2017. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Elsősorban anyádra nézve ciki!
2017. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha az én barátnőm lenne ilyen nem zavarna. Szeretek főzni, takarítok mosogatok szóval nálunk a barátnőm igyekszik kivenni a részét a házimunkából és nem fordítva.

Inkább neked rossz, hogy ha egyedül vagy otthon, mindig rendelni kell, bár a mai világban ez már elrugaszkodott dolog, az irodista nők nagyrésze nem akar főzni (az részletkérdés h tud-e). Persze nem tudom, mennyire súlyos a helyzet, azért egy salátát, csak el tudsz készíteni?

Szerintem ha 4-5 ételt magabiztosan meg tudsz főzni már bőven elég. Pl. spagetti, grillezett húsok rizzsel, vagy salátával, stb.

2017. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%
25 révész férfiként is cikinek érzem:D Lassan tenni kellene ellene valamit.
2017. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

*25 éves


Megőrült az auto correction.

2017. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Igazábol mindegy hogy, férfi vagy nő főzni azért jó mert te rakod bele a hozzávalokat a boltban meg minden vacakot belerakhatnak.Pl volt eset hogy, repülön 1 osztályon visszaöntik a pezsgöt ami megmarat.Ki akkarna belöle ezzek után inni mert ki tudja hányszor csinálták már.
2017. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
0%
31 évesen anyucikának kell szólnia? Mamahotel? Mert ez még inkább az, mint a főzés, bár az is gáz, igen.
2017. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Szerintem sokkal cikibb ha azt hiszi,hogy tud és meghív ebédre.
2017. nov. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!