Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a lány magátol nem ír rám...

Ha a lány magátol nem ír rám akkor veszet ügy és nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Én rá szoktam írni olyankor válaszol, de az sem búbeszédüen jó lehet ilyen a stílusa.


Ha hívom sem veszi fel mindig.


szerintetek ez ilyen tudd hog értsd helyzet?


Ennyi volt a szerelem és már nem kellek neki?


Én most bedacoltam magam megsértődtem mindek strapáljam magam ha érdekelném akkor ő is rám írna ha meg játszik velem akkor gonosz játékot űz.


főleg úgy hogy sokszor fent van facen és mégsem érdemlek annyit hogy rám írjon vagy ha én ráírok akkor ne diszkréten lerázzon.


Nem is értem én mire j ez akkor mondaná azt hogy kiábrándult más faszi/k érdeklik én meg húzzak bőrt a makkomra és húzzak el..


2017. nov. 11. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Keress mást. Meg ezt úgy bírom, a facebook meg a telefonon való beszélgetés nem kapcsolat, mégis sokan sírnak, ha vége van ennek a fajta.... nem is tudom kapcsolatnak nevezni.

Szerintem ő is tudja ezt, úgyhogy keress mást. Esetleg azt várja, hogy te mond ki azt, hogy vége, te szakíts vele.

2017. nov. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!