Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdeklem a lány vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem a lány vagy miért ír, kéri hogy írjak neki, úgy hogy régóta nem találkoztunk? 21f (többi lent)

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén, sose értettem a lányokat, nem is volt még barátnőm vagy bármi hasonló jellegű kapcsolatom. A lényeg az, volt osztálytárs közép suliból, rám ír facebookon, mi van velem. Mindig is jóban voltunk, beszélgetünk, de csak suliba, azon kívül nem is találkoztunk. Ezért is lepett meg, hogy ballagás után két évvel keresett meg. Aztán beszélgetünk, kb 1 hónapig, aztán nem, van amikor meg se nézi mit irtam neki, vagy csak nem válaszól, én meg nem írok neki. Azt nem beszelünk egy ideig, gondolom amikor már megunja hogy nem írok integet fb. Meg ugye mondja hogy írjak neki minden nap, ne hanyagoljam el, csinálhatnánk valamit. Amikor meg felajánlom, hogy haverok jönnek át grillezni (közös ismerősökkel), nem jöntt. Meg most az utolsó , hogy van e barátnőm.

Egyszerűen nem tudom, hogy érdeklem őt, úgy hogy két éve nem is találkoztunk vagy csak kíváncsi.

Tényleg nagyon hülye vagyok ilyen téren, foggalmam sincs mit szertne.

Ja meg mindig becézget.



2017. szept. 25. 18:51
 1/1 Dotevu válasza:
Szerintem érdekled és kelleti magát/tesztel. Hívd el valahova kettesben és ne úgy, hogy a barátaid ott vannak (persze csak ha ő is érdekel téged)
2017. szept. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!