Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemisták, mennyi megtakarí...

Egyetemisták, mennyi megtakarított pénzetek van?

Figyelt kérdés
Azok válasza érdekelne elsősorban, akik nappalin tanulnak, mindegy, hogy otthon vagy külföldön, vagy hogy szülőkkel élnek, vagy külön, esetleg kapnak-e bármi nemű támogatást a szüleiktől.
2017. nov. 12. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
5,5 millió
2017. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 piriiiii ***** válasza:
85%

Megtakarított pénz? Ne viccelj már. Semennyi.

A szüleim támogatnak, tavaly én is dolgoztam, most is keresek valami munkát, de megtakarított pénzem így sincs. Az iskola bürokratikus pénzelnyelde.

2017. nov. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Nappalis vagyok, kollégiumban, de hétvégén-szünetekben hazajárós (tehát technikailag a szüleimmel élek). Önálló keresetem csak alkalmi munkákból van, szóval a megspórolt, félretett pénzem nem haladja meg a 200 000-et sem (sajnos, de majd igyekszem). Támogatást kapok tőlük, állják a ruházkodásom, étkezésem, lakhatásom is.
2017. nov. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Félmillió, de úgy, hogy a szüleimmel lakom, és csak félig fizetem én a kajámat meg a rezsit
2017. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 900 ezer Forintom van jelenleg, ebből több mint félmillió a bankszámlámon lekötve, ahhoz nem nyúlok.
2017. nov. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semennyi. Dolgozni nincs időm egyetem mellett, a szüleim fizetik a kolit, kaját stb.
2017. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Kereken 1000 forintom van jelenleg. :D Semennyi nincsen, kapok ösztöndíjat (nem sokat, épp a kolit ki tudom fizetni), mellette szüleim adnak pénzt kajára.
2017. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0, azaz nulla. Dolgozom, de annyit nem tudok suli mellett, hogy félre is tudjak rakni.
2017. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
A BSc alatt szüleim támogattak, diploma után dolgoztam fél évet, így jött össze 1-1.5 millió forint. Most pedig nagyon jó ösztöndíjam van, teljes mértékben meg tudok élni belőle és kb. fele még meg is marad havonta.
2017. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

650000 Ft. Folyamatosan gyűlik (egyetem kezdetekor 220000-ről indutam), kevesebbet költök, mint amennyi bevételem van szüleim támogatásából+ösztöndíjból.

(Tulajdonképpen átlagosan havonta kb az ösztöndíj összegét tudom félretenni.)

2017. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!