Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » (Ex) egyetemisták, mennyi...

(Ex) egyetemisták, mennyi volt a leghosszabb idő, amit az egyetemen voltatok egy nap? Mettől-meddig tartott, és hogy bírtátok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 20. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
8-21, nem volt végig órám de idom se volt visszamenni a koliba, mindig nagyon le fárasztott de csak azért mert 6-tol volt a 4 órás emelt matek2 (vagy valszam? Mar nem emlékszem...) általában cserébe az egész másnapig pihenéssel töltöttem :)
2016. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8-tól 20-ig. Végig volt órám, csak szünetek voltak, illetve összesen 13 óra volt az, így volt aminek csak egy részére tudtam bemenni. Mindet egy féléven át minden hétfőn.
2016. okt. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még nem vagyok ex, de eddig 7.45-18.00.

Nehezen bírtam. Van egy bizonyos betegségem, ami miatt fáradékonyabb vagyok az átlagnál, ezért délután aludni szoktam pár percet. Na, ez itt kiesett. Az órákra egyáltalán nem tudtam figyelni egy idő után.

2016. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8-tól 8-ig. Folyamatosan órák, fél órás szünetekkel. Természetesen az utolsó volt a legkeményebb és ezzel együtt a leghasznosabb. Édességgel bírtuk. Valahogy kialakult, hogy mindenki hozott be valamit és utolsó óra előtt körbekínáltuk egymást (volt ott minden, cukorka, sima pez, funky robbanós pez, gumicukor, olvadós rágó, csoki stb.) :D
2016. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8-18-ig, ebben egy órás szünet volt, és annyira nem is lett volna tragédia ha magyarul is tudtam volna beszélni, de egy másik nyelven nagyon fárasztó volt. Bár a szemeszter végére egészen megszoktam hogy holdkórosan sötétben megyek haza :D
2016. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!