Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hova mennek egyes nők így...

Hova mennek egyes nők így kiöltözve?

Figyelt kérdés
Bejelölt fb on egy régi osztálytársam. Szinte mindig ilyen mélyen dekoltált ruhában pózol, kisminkelve... a legtöbb képe ilyen Sarka Kata típusú tükrös selfie, vagy sima selfie.
2017. nov. 12. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
A sarokra
2017. nov. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az idegeimre.
2017. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bulikába
2017. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy a képeken így néz ki, nem azt jelenti, hogy minden egyes nap így néz ki. Valószínűleg csak akkor csinál magáról képet, amikor előnyösen fest. Nyilván nem fog olyan képet kirakni magáról, amikor éppen az ágyból kel ki reggel, kócos hajjal, nulla sminkkel, mickey egeres pizsamában.....
2017. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
Nem biztos hogy mindig el is megy valahova ha kiöltözik. Lehet hogy csak a kép miatt rittyentette ki magát.
2017. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én se a munkábs menős sötétszürke kosztümben vagyok facebookon, szerintem nem oda való, ahogy az önéletrajzomhoz se azt a fotót mellékelem, amin a családdal ülök az étteremben kivágott ruhában.

Biztos azt gondolja, hogy így a legcsinosabb, hagyd rá.

2017. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!