Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmesélnéd nekem az egész...

Elmesélnéd nekem az egész életed történetét?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a lehetetlent kérem, de minden emberi sors érdekel.

Ha most meghalnál, és a síron túl valaki megkérne, hogy meséld el a történeted, mit mondanál neki?


2017. nov. 12. 22:43
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
En nagyon szivesen elmeselnem neki. A rossz dolgokat is es a jot is, mert az ember a hibabol tanul.
2017. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Azt, hogy nincs rá idő. És azt, hogy te vagy valami tudatmódosító szer hatása alatt állsz, vagy egy nagyon egyedi művészlélek vagy, vagy ez egy kamu kérdés. Az oldat ismerve utóbbi a legvalószínűbb, de rohadjak meg szimpatikus vagy ;)
2017. nov. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Munkanélküli vagyok, a szüleimmel élek. Van egy kettes büfé bölcsész BA diplomám, ami semmire sem jó, gyakorlatilag azt sem tudom, hogy miből van. Van egy német felsőfokú nyelvvizsgám, de már olyan régen szereztem, hogy megszólalni sem tudok. És van egy hitelügyintéző szakmám. Egyébként egyik dologhoz sem értek azok közül, amikről papírom van, csak jó érzékkel be tudom lőni, hogy pontosan mennyit kell tanulnom ahhoz, hogy éppenhogy megkapjam a papírt valamiből.


Sehol nem tartok az életben, megtakarításom nulla, életcélom nincs, barátnőm nincs. Haverom van néhány.


23/F

2017. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
unalmas lenne
2017. nov. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egész életemben olyan mint ha valamiért vezekelnék... Egy ideig külön laktunk nagyszülőktől majd egybe költöztünk. Öregapám egy alkesz volt heti egyszer bes×zart, anyám milliószor lett öngyilkos, ezt kellett nézni egész gyerekkoromban. Aztán költöztünk még egy párszor, addig addig bizniszeltek a házzal míg evy vidéki putriban kötöttünk ki. Öreganyám világ életébe utált, megölte egy millió háziállatom. Egy elmeháborodott luvnya. Idővel rájöttem hogy meleg vagyok. Na meg jöttek szépen elő a betegségeim, gyomorfekély, orrpolip, végbélrepedés, aranyér, meg valami kényszerbetegség féle, na az nagyon rossz néha úgy érzem bekattanok. Emellett sajnos olyan külsőm van hogy mindenkitől az utcán csak annyit hallottam hogy de nagyon csúnya stb. Én is annak látom magam. Ezen nem lehet segíteni, próbáltam elfogadni de nem megy ez nem én vagyok :) Akkor idővel öreganyámék elköltöztek, a ház katasztrofális állapotban van, két rokonommal élek ebből az egyik beteges gyűjtögető, olyan a lakásunk mint egy szeméttelep, ha az ember rendet akarna csinálni vagy a kertben tenni valamit, annyit mond a tulaj (rokonom, természetesen én semmilyen címen nem szerepelek) hogy úgyis visszahordja ahonnan elvittem meg minek csinálom. Amikor elkezdtem dolgozni felvettem egy hitelt amit nem kellett volna, így elköltözni nem tudok ez az én hülyeségem. Hát kb mára nem érzem embernek magam, kb nem tudom mi lesz. Ezt 26 évesen. Ez idő alatt olyan dolgokon mentem keresztül amibe simán kinyiffanhattam volna, de ez természetesen nem történt meg :D Kétszer próbáltak elrabolni kisgyerekként, ebből egyszer már majdnem sikerült, befogták a számat játszótéren és vonszoltak volna el. Akkor legurultam biciklivel egy olyan meredek dobon, amilyet csak el lehet képzelni, az alján taknyoltam egy hatalmasat, nem is igazán emlékszek mi történt, mikor leértem kifeküdtem, de az eszméletem megmaradt, kb a körmöm nem törött le. Akkor majdnem belefulladtam egy tóba aminek a közepére bátyám a haverjával brahiból bevitt, nekem annyira nem volt vicces. Szóval milliószor megpurcanhattam volna, de akkor a szenvedésem értelmetlen lenne :D Kb semmi haszna az életemnek. Bocs hogy ilyen negatív sztorit írtam, de vannak ilyenek is.
2017. nov. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*dombon
2017. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

utolsó, nem vannak ilyenek is, hanem csak ilyenek vannak...főleg itt gyakorin.

én is mesélhetnék. :(

2017. nov. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha a mai eszemmel visszamehetnék 17 éves koromba, akkor majdnem mindent másképp csinálnék.
2017. nov. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Minek? Van sajátod.
2017. nov. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Nagyon röviden szívesen elmesélem:

Megszülettem, felnőttem, most meg itt vagyok. :)

2017. nov. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!