Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom burkoltan lerondázot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom burkoltan lerondázott. Van értelme így folytatni?

Figyelt kérdés
Hülyéskedtünk a barátommal a minap, és tudja, hogy a külsőm kritizálásával nagyon de nagyon meg lehet bántani. Valamin megsértődött hülyülés közben, és felhozta, hogy a haverja mondott rám valamit 2 éve, mikor ismerkedtünk. Nagy nehezen kihúztam belőle, mit mondott, elvileg olyasmit, hogy ne jöjjön össze velem, mert túl kicsi a mellem ( akkoriban nagyon vékony voltam, de mára ez változott, alkatomhoz képest nagy a cicim ), majd hozzátette, hogy ezt anno ő is így gondolta, hogy idézem ˝ csoffadtak a melleid és nagy az orrod ˝. Totálisan összetörtem, tudom, hogy nem igaz, mert soha egyik barátom sem bántott ezzel. Mire jó ez? Érdemes ez után még folytatni? Úgy érzem, ilyet nem mond olyan, aki szerelmes a másikba.

2016. szept. 11. 00:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Az hogy egyik barátod sem bántott még ezzel, az még nem jelenti azt hogy nem igaz. De ezért szakítani... Hallottam én már ennél cifrábbakat is. :D
2016. szept. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Szergej55 ***** válasza:
84%
Szóval ott hagynád azért, amit fene tudja hány éve gondolt rólad. Ömmm... oké.
2016. szept. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%
de tényleg nagy az orrod...
2016. szept. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%
Hát te kérdezted tőle. Amúgy az régre vonatkozott , nem mostra, és simán csak ki is csúszhatott véletlenül, hogy akkor még esetleg úgy gondolta. Lehet, hogy csak nagyon szabadszájú, és nem gondolt bele, hogy neked ez annyira fájni fog, meg hülyültetek is a minap, szóval ő is lehet, hogy poénra vette, meg egyébként is, az már régre vonatkozott, szóval a múlttal kapcsolatban, hogy felvállalja, hogy régen mit gondolt, nem gondolta, hogy hatással lesz a jelenre, és lehet, hogy eszébe sem jutott, hogy neked fájhat. Meg szerintem nem volt benne ártó szándék. Akkor így gondolta, és kimondta, és kész. Ezzel szerintem tutira nem sértegetni akart. Beszéljétek meg. Meg amúgyis látod a szemében, hogyha már nem szeret. Különben meg, ha nem találna vonzónak külsőleg is, akkor nem is jött volna össze veled.
2016. szept. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Noren1989 ***** válasza:
64%

NAmostakkor hazudjon az ember a szemedbe, vagy mondjon igazat...??


Simán elmondhatja a véleményét neked, hiszen megbízik benned. Ha te ezt így fogod fel, akkor nemigazán való neked kapcsolat.

2016. szept. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
a feneked meg kicsi...
2016. szept. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ezt akkor mondta, mikor még ismerkedtünk, ergo vagy mondta volna akkor és leléptem volna, vagy most minek mondogatja? Ha nem tetszem neki, minek kellett összejönnie velem? Mert a mellem megnőtt, de gondolom az állítólagos nagy orrom továbbra se tetszik neki. Egyébként rohadt jó, hogy ezt a ˝ viccelődést ˝ mások előtt is csinálja, pedig százszor mondtam, hogy ez nekem rosszul esik, de nem hatja meg. Szerintem ez szimpla bunkózás.
2016. szept. 11. 00:50
 8/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem mondta, hanem gondolta.
2016. szept. 11. 00:50
 9/24 Noren1989 ***** válasza:
19%
Te gondolatban hány másik pasival voltál, mióta vele jársz?
2016. szept. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%

"Bocsánat, nem mondta, hanem gondolta."

Hát de akkor nem is akart megsérteni!! Véleménye mindenkinek lehet, meg lehetett. De ő meg bevallotta neked. Mondjuk mások előtt nem szép egyáltalán. Akkor talán keress valaki érettebbet. Neki még nem nagyon való párkapcsolat, hogyha nincsen rád tekintettel, pedig kérted.

2016. szept. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!