Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya férfiként van egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya férfiként van egyáltalán értelme udvarolni nőknek?

Figyelt kérdés

10 éve csajozom, 15 éves korom óta. Nagyjából 500 nőnél próbálkoztam már be, gyakorlatilag 2-3 nő volt aki nem utasított el.


Van egyáltalán így értelme udvarolni, csajozni?


2016. jan. 24. 14:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Nem, inkább maradjon a marok marcsa!
2016. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem próbálkoznál be boldog-boldogtalannál, akkor talán nem könyvelnének el a nők egy kiéhezett srácnak, és több esélyt kapnál. A rossz hír gyorsan terjed.
2016. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem próbálkoznál az a 2-3 se jött volna össze!
2016. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

" Ha nem próbálkoznál be boldog-boldogtalannál, akkor talán nem könyvelnének el a nők egy kiéhezett srácnak, és több esélyt kapnál. A rossz hír gyorsan terjed."


Miért mégis mit csináljak? Várjak? Akkor meg azt mondanátok hogy nem teszek semmit érte!



Hát igen, csúnya srácként csak lúzer lehetsz! Ha sokat csajozol akkor is, ha keveset, akkor is!

2016. jan. 24. 14:42
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne add fel! A külső nem minden.

Legyen önbizalmad. Ha nincs, akkor fejleszd ki magadban, nem lehetetlen!

2016. jan. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
46%
Igen , lehet hogy csak 1-2 csajnál kéne probálkoznod kitartóan . Nem azért mondondom és nem bomba csajoknál.
2016. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem az elmult 10 évre bőven elég volt három nő (még néha sok is ) úgyhogy szerintem ne panaszkodj
2016. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Értelme ugyan van de ha jól megnézed a mai világban a nők elvárásait/igényeit pasik terén nem is tudom. Sokszor nehezebb egy nő közelébe férkőzni mint bejutni a parlamentbe. Nekem 2 hónapja nincs senkim,átlagos vagyok,jóképűnek mondanak az ismeretségi köreimben de mnkahely váltás után énis kíváncsi leszek,hogy milyen nőket fogok tudni kipecázni magamnak. Szerintem nekem sem lesz egyszerű. Esély meg mindenkinek megvan fiúknak-lányoknak egyaránt.
2016. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Van önbizalmam. Szerinted aki 500 nőnél bepróbálkozik annak nincs önbizalma?


Szépeknél, csúnyáknál egyeránt, idősebbeknél is..


A kövér csúnya lányok is kiröhögnek általában.

2016. jan. 24. 14:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdés, mitől vagy csúnya. Mert valamennyire ezt is lehet ellensúlyozni, pl. más frizurával, bajusz, szakáll máshogy legyen, másmilyen szemüveg. Ha a testeddel van gond, akkor sportolhatsz. Szóval amit tudsz, tegyél meg és ne add fel. Fejleszd magad azon a területen, ami az erősséged, az is vonzó lehet a nőknek.
2016. jan. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!