Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnék olyan embert...

Hogy tudnék olyan embert megtalálni akit itt ismertem meg gyakorikérdéseken?

Figyelt kérdés
Itt leveleztem évekig egy házaspárral. Elég sokat tudtunk egymásról. Egyszer csak küldtek egy levelet problénáik merültek fel amit meg kell oldaniuk. Egyenlöre nem akarnak tovább levelezni. Ma akartam egy emailt küldeni nekik de töeölték magukat onnan. Gondolom itt is... Hogy találjam meg öket?
2017. nov. 14. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

A nevüket legalább tudod? Habár még úgysem lenne könnyű dolgod, mert pl. a Facebook-on lehet, hogy több tucat olyan nevű férfit/nőt fogsz találni. Már ha egyáltalán ott fent voltak. Ha nem, akkor nem sok esélyt látok, hogy valaha viszont látod őket "valahol a neten".

Viszont ha azt is tudod esetleg, melyik városban laknak, akkor az már jó kiindulási szempont.

2017. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyuszi te vagy az?
2017. nov. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!