Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen élet az, ha az estéid...

Milyen élet az, ha az estéid sirással telik? ; (

Figyelt kérdés
Annyira szomoru vagyok,hogy inkább nem akarok igy élni tovább.Nekem semmi sem sikerül ebben az életben.Miért él az ilyen?! Annyira fáj ;(

2017. nov. 15. 19:28
 1/10 anonim válasza:
62%
Pontosan mi bánt ennyire? :)
2017. nov. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

˝Az igazi kudarc, ha semmit sem teszek

azért, amire vágyom.˝

2017. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

23 éves léttemre sirva fekszem le.

Mivel nem birom tovább az életet. Nem birom,hogy nekem semmi sem sikerül.

Az,hogy bármit teszek semmi sem javul.

Jobb lenne meghalni,mert nem birom elviselni ezt a fájdalmat.Ugy néz ki nekem kár volt megszületnem. :(

2017. nov. 15. 19:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért elmondhatnád azt is, hogy mi nem sikerül. Én is 23 vagyok, és mégsem vágtam eret, pedig történnek néha rossz dolgok.
2017. nov. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Eleve ha ilyen negatívan állsz magadhoz,hogy várhatod hogy valaki felnézzen rád? Hiszen te se vagy elégedett önmagaddal :) Ha akarnál ezen változtatni akkor már rég tettél volna érte és nem ezen az oldalon lennél.
2017. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2017. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ne mondj ilyen butaságokat !

23 évesen amilyen helyzetbe kerültem magamnak köszönhetően és nem játék ennek ellenére nem sírok.

Mi bánt ennyire hogy ezt gondolod ?

2017. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Alábecsülöd önmagad, ennélfogva mások felé csupán negativitást közölsz. Próbálj olyan tevékenységek felé fordulni, amelyek által sikerélményeket szerezhetsz.

Ezután, ha változtatsz a gondolkodásmódodon rájössz arra, hogy nem Veled van a baj, pusztán rossz közegben mozogsz.

Rágörcsölsz a problémákra, sikertelenségre, így bevonzod ezeket a negatív történéseket saját magad számára.

Változtass, legyél nyugodt és optimista, ha ezeket betartod nem leszel életunt, érzékelni fogod az élet számodra kínált lehetőségeit.

2017. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az Dia???
2017. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kitartás!

Vagy két hónapja ugyanígy éreztem magam. Ennek is volt oka, hidd el, mint ahogy a tiédnek is van valószínűleg. Sokszor centikre voltam attól, hogy kinyírjam magam, álltam háztetőn, szereztem gyógyszereket, fel akartam vágni az ereim... De ahhoz túl gyáva voltam, hogy konkrétan meg is tegyem, csak eljátszottam a gondolattal, hogy milyen jó lenne véget vetni az értelmetlen szenvedésnek.

Aztán jöttek változások, új feladatokat kaptam a munkahelyen, most teljes erőbedobással dolgozok, és nagyon jól érzem magam.

Még tarts ki egy kicsit, semmi sem tart örökké, a rossz sem.

2017. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!