Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elfogadni önmagam?

Hogy tudnám elfogadni önmagam?

Figyelt kérdés

Egyáltalán semmit nem nőtt a mellem ,így az önbizalmam se.

Egyszer szeretnék plasztikai beavatkozást,de még az anyagiak nem engedik.

Ha mások előtt kell öltözni egyszerűen nem megy.hiába veszek fel push up os melltartót ígyis belátni extrémen..

Nekem van egy stílusom ami nagy melleket követel,így nehezebben fogadom el magam,mert a ruhadarabok kiválasztása is nehéz.

Ha nálam alszik egy barátnőm/barátom akkor is melltartóban alszom ami nagyon kényelmetlen,mert rácsúszik arra a maradék mellemre ,ami ennek következtében fáj.

Sok mellnövelő módszerrel próbálkoztam és hát nem vált be..marad majd a plasztika.

De addig nem "bújdoshatok".valahogy el kéne fogadnom magam ,de hogyan?

19/L


2017. nov. 15. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyannak fogadd el magad amilyen vagy
2017. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Ha eleve a mellméretedtől teszed függővé az önértékelésed, akkor ott elég nagy problémák vannak, és nem a testeddel, hanem a gondolkodásoddal.

Azt hiszed, majd a plasztika megoldja? Hát hajrá, a melled nagyobb lesz, de nem a sajátod, és nagyon gyorsan rá fogsz jönni, hogy az önértékelésed attól még ugyanúgy a béka feneke alatt marad.

2017. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg hízni, úgy a melled is nő valamennyit.
2017. nov. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi a gondod a kis melleddel? miben hátráltat?


a nagy melltől fáj a lányok háta, kényelmetlen sportnál...

ilyesmikre gondolok

2017. nov. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem teccönek így is a kis cukik.
2017. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!