Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám elfogadni önmagam?

Hogyan tudnám elfogadni önmagam?

Figyelt kérdés

Általános iskolában volt mikor gyakran piszkáltak valamivel, és ezek eléggé fájtak még akkoriban. Amikor középiskolába kerültem akkor kezdődött az önbizalomhiányom. Rondának látom, és alapozó nélkül nem merek utcára se lépni, mivel anélkül elég csúnya a bőröm. Ha ránézek más lányokra akkor rossz kedvem lesz, mivel tudom hogy én sosem fogok úgy kinézni mint ők. Volt pár fiú aki bepróbálkozott nálam, nekem viszont nem annyira jöttek be. Sokan mondták már hogy szép vagyok és csinos de nem tudom ezeket elhinni. Ha valaki megdícsér az nekem rossz érzés, olyan mintha hazudnának..

15/L



2017. jan. 11. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
én segítek,külgy egy képet privátba
2017. jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A belső szépség számít
2017. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én mondtam hogy segítek,prívátba is írtam,de látom mégsem kell segítség,akkor meg miért írtad ki?
2017. jan. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!