Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Két informatikus közül melyikü...

Két informatikus közül melyiküket kérnéd fel egy informatikai jellegű problémád megoldására?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy mindkettőnek megvan a képesítése ahhoz a szakterülethez, egyiküket sem ismered, teljesen idegenek számodra, és nincs ismerősöktől sem ajánlás. Az egyetlen, amit tudsz, hogy az egyik férfi, a másik nő.

Kérlek, indokold is meg a választásodat!

Köszönöm!


2017. nov. 16. 13:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha mindkettőnek ugyanolyan jó a szakmai képessége, akkor a nőt, mert nőkkel kevésbé feszélyezetten tudok beszélgetni/társaságban lenni.


A "egyik nem ebben jobb, a másik nem meg abban" dolgokat és a rájuk való alapozásokat hatalmas baromságoknak találom. A saját családi/baráti/iskolai környezetemből indulok ki. Én pont, hogy az ellentettjét tapasztaltam mindig annak, mint amit az előttem lévők írtak.

2017. nov. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A nőt. Az egyik oka az, hogy lehet egyedülálló és szimpatikus, tehát lehet vele ismerkedni, a másik pedig az, hogy elképzelni sem tudok egy női informatikust, így kíváncsi vagyok milyen lehet élőben.
2017. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nyilván van különbség tapasztalatilag.

Amúgy meg erre vannak a tesztek és a beszélgetés.


De ha minden csontra ugyan az akkor férfit.

Szimplán azért mert ,,megbízhatóbb" munkaerő tehát nem megy szülési szabadságra, nincs rossz napja (arra értem hogy megjön és tiszta feszült, görcsöl minden) és kevésbé furkálódók mint egy kollegina.

2017. nov. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13

Nekem speciel menstruációkor soha nem görcsöl semmim, nem vagyok feszült miatta. Rossz napjai bárkinek lehetnek.

Illetve sok fiút/férfit ismertem már, akik eléggé kétszínűek voltak. Ugyanennyi nőt is. Nem nemtől függ.

2017. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!