Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinaljak az idommel?

Mit csinaljak az idommel?

Figyelt kérdés

tanacsot szeretnek kerni

25 eves vagyok

van egy beveteli forrasom, ami napi 4 ora munkat jelent a nap barmely reszeben, de leginkabb az esti keso esti vagy kora reggeli idoben

marad 20 oram a napbol amiben teljesen maganyos vagyok, egyedul itthon

nem keresek milliokat de gond nelkul elvagyok ebbol a bevetelbol igy egyedul sajat lakasban


mit csinaljak?

valami hasznosat szeretnek, emberek kozott lenni, de fogalmam sincsen mit

neztem reszmunkaidos allasokat de nem hivtak vissza tulkepzettseg miatt

tobb nyelven beszelek felsofokon, eleg ennyi mas nyelvet nem szeretnek tanulni



baratnom tanacsolta hogy jarjak szorakozohelyre ismerkedni, de mivel estenkent dolgozom es a bulik is ekkora vannak, ez felejtos

(nem vagyok az a k betus amire most gondolsz)


amit idaig csinaltam es csinalok az a gyogyszereze, ossze-vissza altatozom magam hogy legalabb 6-8 ora - legyen

hiztam is 6-8kg a sok tetlenkedestol


2017. nov. 16. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én tanulnék a helyedben, fejleszteném magam, a tudásomat, esetleg megismerkednék más szakterülettel is, ami érdekel, megtanulnék vezetni (nincs jogsim, vagy időm vagy pénzem nem volt rá, pedig nem lenne hátrány, ha meglenne).

Nekem nincs ennyi szabadidőm sajnos, ma szabadságon vagyok, de holnaptól ismét meló van 8 órában + utazási idő... stb.

2017. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanez a bajom, annyi különbséggel, hogy ülök bent egy irodában nyolc órát, és kb. napi 14 perc melóm van. Fizetnek meg minden, de lassan úgy érzem, hogy leépülök agyilag, főleg hogy a munkatársak sem IQ huszárok.

Neked több szabad időd van, mint nekem, mert azért nekem itt kell s..ggelnem ha törik, ha szakad. Szóval én a helyedben a fizikai lefáradást választanám, azaz sportolnék valamit. Régebben éjszakai műszakban toltam, és akkor napközben nagyon elveszettnek éreztem magam, elkezdtem futni hajnalonként. Aztán hazamentem, lefeküdtem aludni, este meló. Egész jól elvoltam.

2017. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyen egy kutyád, járj vele sokat sétálni, sportolni, kocogni. Séta közben találkozhatsz és beszélgethetsz más kutyásokkal is.
2017. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Jó neked! Nekem a nap 24 órája sem elég egy nap, hogy annyi mindennel foglalkozzak amivel szeretnék (én is otthonról dolgozom).
2017. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van biztos megélhetésed, ami nem emészt fel sok időt, akkor kockázat nélkül belevághatsz valami szabadúszós melóba. Ha több nyelvet beszélsz felsőfokon, akkor ezen lenne érdemes elindulnod. Váltsd ki a vállalkozóit, és hirdesd magad, mint tolmács. Vagy fordító. A nyelveket beszélőket nagyon szeretik call centerekben. Nem kell szaktudás, mert mindenre betanítanak, ráadásul a legtöbb call centerben van részidős munkalehetőség is (banknál, biztosítónál).

Ja, egy ötlet: jelnyelvet is megtanulhatod. És kutyád mindenképpen legyen. :)

2017. nov. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!