Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem vagyok...

Mit csináljak, ha nem vagyok képes beletörődni abba, hogy öregszem?

Figyelt kérdés
Szívesen csináltatnék magammal valamit, akár még botoxoltatnék is, ha lenne rá pénzem. Azt olvastam ha már valaki huszon éves korában botoxoltat, kevésbé lesz ráncos. Nekem pedig a szemöldököm közt már látszódnak kis vonalak. A mellemet is felvarratnám, és a felső ajkamat is szívesen megnagyobbíttatnám. 26 vagyok.
2017. nov. 7. 13:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért 26 évesen nem vagy még öreg :-)Én tizzel több vagyok és nem érzem,látnám,hogy olyan öreg lennék.A helyedben nem is gondolkodnék ilyesmin.Ha belülről fiatalnak érzed magad,lendületes vagy,sportolsz kész vagy mindig új dolgokat tanulni,új dolgokba belevágni fiatalosabbnak fogsz tűnni a korodnál.
2017. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet 26 évesen öregedni?
2017. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Költözz az alagsorba, nagyobb gravitáció -> lassabb idő -> lassabb öregedés. (Nem észrevehető mértékben, de hátha megnyugszol tőle.)


Viccet félretéve, szokj hozzá a gondolathoz. Illetve fordíts több hangsúlyt a belső értékeidre, mert a külsőkből előbb utóbb így is úgyis veszteni fogsz.

2017. nov. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hibásan tetted fel a kérdést. Téged nem az öregedés zavar, hanem az, hogy nem nézhetsz ki örökké úgy, mint egy kistini.

Az öregedést nem állíthatod meg. Átszabathatod magad, meg telepumpálhatod a testedet szövetidegen anyagokkal, elérheted, hogy mesterségesen fiatalabbnak nézz ki, de attól még ugyanúgy öregedni fogsz.

Egyébként meg férfiként mondom, hogy kiábrándító tud lenni, ha egy mesterségesen alakított nő.

2017. nov. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj pszichológushoz, segíteni fog.
2017. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!