Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan segélyszervezet aki...

Van olyan segélyszervezet aki házhoz jön és elviszi az adományt?

Figyelt kérdés
Szóval az a lényeg, hogy maradt egy csomó ruha, cipo,kabatok, agynemű Nagymamám utan. Kb 5-6 20 kilós zsák. Én ezt szivesen odaadnam valamelyik alapítványnak de sajnos nincs kocsim, így nem tudom elvinni nekik. A városomban Vöröskereszt, Máltai Szertetszolgálat és Samaritanus alapitvany működik. Szerintetek van olyan, hogy házhoz jönnek autóval elvinni a cuccokat?
2017. nov. 16. 21:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy a Vöröskereszt csak modern, szép ruhákat vesz át. Ezek meg hát mama ruhák na. Szóval ők azt hiszem kilőve.
2017. nov. 16. 21:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket vagy keress rá a honlapjukra! Esetleg ott a facebook...
2017. nov. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha TE magad beviszed egy szociális otthonba, akár apránként, több részletbe, egy szatyorba, már jobban jársz, mert akkor biztos lehetsz benne, hogy nem a kukában landol, kell, nem kell, tetszik, nem tetszik alapon.


Nem hallottam még ilyenről, hogy házhoz mennének alapítványok, szervezetek, de ha gondolod hívd fel őket és kérdezd meg.

2017. nov. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!