Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha azt feltételezni egy...

Ha azt feltételezni egy ismeretlenről, aki rád ír, hogy biztosan nincsenek rossz szándékai, az naivitás, akkor egyből rosszat feltételezni róla (perverz, hamis kort ad meg stb. ), és ezért nem válaszolni neki, az mi?

Figyelt kérdés
Szerintem ugyanolyan hülyeség egyből mindent biztosra elhinni egy ismeretlennek, mint azt gondolni, hogy biztosan van valami hátsó szándéka, ezért szóba se állni vele.
2017. aug. 27. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem idővel kiderül 1-2 dolog, ha nem is úgy van, vagy esetleg visszacsatoló kérdésekkel ki lehet szűrni dolgokat. Ha valami beindult, és jónak látja az ember, akkor nem érdemes abbahagyni, csak óvatosnak kell lenni. Szerintem.
2017. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Altalában pont elutasitas után derül csak ki hogy valoban milyen ember irkál. Egyesek betegesen kikelnek magukbol..
2017. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazából mit értesz "rám ír" alatt?


Egy ismerkedős oldalon nem meglepő, Facebookon mondjuk az. Utóbbinál persze nem mindegy hogy mondjuk ugyanarra az egyetemre járunk, vagy valami konkrét dolog érdekli és azért talál meg. Vagy csak valami magányos ketyós akinek nincs jobb dolga.

2017. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!