Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Introvertáltból extroveltált?

Introvertáltból extroveltált?

Figyelt kérdés

Sokáig nagyon introvertált voltam kb. a 20as éveim eleéig, emiatt nagyon erre is épült rá az életem, meg a személyiségem, kevés barát nehezen ismerkedtem, nem jártam sehova stb.

Azonban mostanában ez teljesen kifordult, többet járok bulizni jobban elengedem magam, sőt bizonyos helyzetekben előfordul hogy a társaság közéépontjába is kerülök, ami egyébként teljesen jó.

Viszont az introvertált korszakom miatt nagyon kevés az oilyan ismerősöm főleg a saját korosztályomból, akikkel eltudok járni pl. bulizni vagy nyaralni vagy bármi...és totál úgy érzem, hogy szinte lehetetlen már most olyan barátságokat kialakítani, akikkel ezeket megtudom tenni. Egyre inkább azt érzem hogy nem élek eleget meg elpazaroltam a fiatal korom egy részét és egyre jobban pazarlom most is szeretnék ezen valahogy változtatni.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mit kellene tennem hogy jobbra forduljon a dolog, még mindig nehezemre esik hosszútávú kapcsolatokat kialakítani, mert egyszerűen nem ehhez "szocializálódtam" bocs, ha nem jól fejeztem ki magam :D

Bármilyen tanácsot ötletet, tapasztalatot meghallgatnék...köszi!



2017. aug. 1. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Én.


Most azt tervezem, hofyha nincs senki, akkor is kimozdulok egyedül, és majd ott ismerkedem, elleszek az emberekkel.

2017. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1: Ezzel csak az a baj, hogy egy nyitott személyiségnek sem egyszerű, főleg hogy legtöbben nem lesznek egyedül hanem megszokott baráti társaságok...Én vagy valakivel vagy sehogy inkabb, láttam már olyanokat akik egyedül voltak bulizni vagy koncerten és elég furák voltak...
2017. aug. 2. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!