Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezen valtoztatni?...

Hogy lehet ezen valtoztatni? Kell egyaltalan?

Figyelt kérdés

a szuleim nagyon jo emberek, nagyon szerettek, de megvolt a maguk problemaja, egymassal is es szemelyes is boven

ugy nottem fel veluk, hogy nem szamitott mit akarok, mit gondolok, mit erzek, milyen bajom nyugom, mert hogyis mondjam, arra egyszeruen nem volt mar kapacitasuk figyelni


most hogy felnottem a parkapcsolataim mind azert mennek felre, mert nem hisztizek, ha nem tetszik valami nem adok ennek hangot es ha betelik a pohar egyszeruen csak neman tovabbmegyek..

vagy azt mondjak tul elfogado vagyok, tobbet kellene hisztiznem hogy a partnerem jobban ertekeljen


2017. nov. 22. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hisztizni kell, hanem ha valami nincs rendben akkor leülni és megbeszélni ennyire egyszerű.
2017. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kell változtatni, mert így nem lesznek egészséges kapcsolataid (baráti sem), mivel egyrészt mindent a másikra hagysz, aztán ha betelik a pohár, odébbállsz magyarázat nélkül, másrészt nagyon nem jó, hogy elfojtod az érzéseidet, és olyan helyzetet is sokáig elviselsz, ami nem jó neked. Egy kicsit fejleszd magad önismereti téren, olvass, gyakorolj, apró lépésenként vezesd be azt, hogy igenis fontos vagy magadnak, értékes vagy, és a véleményed is az, melynek hangot kell adni (persze nem hiszti formájában). Állíts fel magadnak határokat, hogy mi az a pont, ami neked kevés/sok kellemtlen, sértő, rossz stb.
2017. nov. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!