Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért bőgitek el...

Lányok, ti miért bőgitek el magatokat, ha kaptok egy sallert?

Figyelt kérdés
A fizikai fájdalom vagy a lelki megalázás miatt inkább?

2017. nov. 23. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Damu Roland...maga az? :DDDD
2017. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
79%
Lelki okok miatt. A fajdalomtol orditani szoktak az emberek inkabb. Amugy te noket pofozol? Ha eltornem a kezed akkor te mi miatt sirnal?
2017. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
#2 azért sírna, mert akkor nem tudná húzogatni a fütyijét.
2017. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Brühühü, ma sem jutott nekem p_na, gyorsan kiírok pár provokáló kérdést a gyakorin. Most jól megkapják azok a fránya lányok! Bibibiii!
2017. nov. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Erről eszembe jutott egy régi történet, annak idején a haveri társaságomban az egyik haverom barátnőjének volt egy sírós korszaka, gyakran elsírta magát, bátyám meg mondta amikor 6 szemközt voltunk egy másik srácnak,hogy szegény Gabi, mostanában mindig sír, erre a gyerek: "Ja, nem tudom mi a f..ért bőg állandóan, dirr egy saller, most már van miért sírni!" :)
2017. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
73%
Szerintem kérjünk meg valakit, aki nálad nagyobb és erősebb, hogy jól pofozzon meg, és majd te megmondod :D
2017. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
67%
Szerintem mindkettő. Amúgy lányként nyilatkozom, mivel gyerekkoromban random elvertek csak mert szar napjuk volt, egy egyszerű sallert fel se veszek. Viszont senkinek nem ajánlom, hogy megüssön mert többet kap vissza mint amennyit kinéz belőlem. :)
2017. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én tuti sírnék, de főleg mert meghalt egy " férfi ", elgalábbis a szememben biztosan, mert aki iylet tesz az nem férfi.
2017. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%

A kerdezo annyit mondott miert sirjak el magukat, erre instant a frusztralt kis gyokerek behisztiznek hogy noket miert utunk meg.

Attol hogy ilyen kerdest tesz fel nem jelenti azt h pinahianyban szenved, nem minden fiu olyanok mint ah a lanyok szeretnek hinni, nem bognek ha nem jut nekik p1na.


Egyik valaszolo azert sir ha egy ferfi meguti mert akkor az o szemeben a ferfi mar nem lesz ferfi. Gyonyoru logika hisztis lanyoktol akik gondolom mindig kiprovokaljak maguknak h meglegyenek utve utana sirnak ha megkapjak.


En szarra is vernek egy not ha ugy hozza a helyzet. Hiaba szulettetek p1naval, ha kierdemlitek megkapjatok, lehet erte sirni vagy azt mondani h nem neztek ferfinak, senkit nem fog erdekelni.

2017. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
9# Te idiota! Szivesen szarra vernel egy not mi? Megis mivel erdemelne ki azt hmmm? Az eroszak sosem megoldas semmire es oszinten kivancsi vagyok hogy megis mivel erdemli ki azt a szarra verest? Beszolt? Anyazott? Felhuzott megsertett? Csak azt lehet felhuzni aki hagyja magat normalisan is meg lehetne beszelni. Onvedelembol meg valljuk be... Kit tamadott mar meg eddig komolyan egy no? Nem cigany putrikba kene jarni aztan nem tortenne ilyen.
2017. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!