Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti éreztétek már magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztétek már magatokat magányosnak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Több, mint 4 éve élek kapcsolatban a barátnőmmel, 3 éve együtt is élünk, de mostanában egyre magányosabbnak érzem magam.

Szinte kizárólag hétköznap vagyunk együtt, a hétvégét külön töltjük, én egyedül a közös otthonunkban, ő egy barátnőjénél. Úgy érzem, hogy a hétköznapok felőrölnek, és már nem együtt élünk, hanem csak egymás mellett.


Ti is szoktatok így érezni? Hogyan lehetne javítani a helyzeten?



2017. okt. 14. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Én a volt feleségemmel éreztem ezt és el is váltunk,mert nem bírtam elviselni ezt az állapotot.
2017. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Minden kapcsolatomban így éreztem magam egy idő után.
2017. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Heart of Darkness ***** válasza:
58%

Igen, volt rá példa. Sajnos vége is lett a kapcsolatnak, mert hiába szerettem volna, hogy ez változzon és hiába beszéltünk róla ugyanúgy maradt. Magányos voltam és úgy éreztem, hogy el vagyok veszve lelkileg.


Próbáljátok meg megbeszélni és valahogy helyrehozni mert ennek így nem lesz jó vége.

2017. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Én tavaly szeptembertől idén májusig(egyetemre mentem másik városba) csak hétvégente kb 2x3 órára láttam a páromat, és csak este többnyire, tehát érdemileg nem tudtunk semmilyen programot sem csinálni. Aztán májustól itthon voltam, onnantól heti 5-6x2-3 órát láttam, de szintén csak esténként. Kezdetben jobb volt - mert mégis csak 2-3x annyit láttam mint az egyetemi hónapok alatt, és tök jól kezdtem érezni magam, de mivel így sem tudtunk minőségi időt együtt tölteni, csak este 9-től együtt lenni, se egy strand, se egy nagy séta, se színház, se egy kirándulás (nyaralás meg pláne) nem fért bele, így hiába lett ideiglenesen jobb, augusztusra újfent magányosnak kezdtem érezni magam. Szeptember óta megint egyetemen vagyok, szóval újra csak heti 2x3 órát látom kb, így még rosszabb, de ha minden igaz néhány hét/hónap és odaköltözik hozzám ahol egyetemre járok, és úgy remélhetőleg megszűnik a magányosság érzése, és többet lehetünk együtt.
2017. okt. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen,most is úgy érzem. 6éve vagyunk együtt,együtt is élünk
2017. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Igen, több ilyen időszakot is megéltünk már. Vannak időszakok, amikor eltávolodunk egymástól. Kezd félresiklani a kommunikáció, nem igazán értjük egymást. Máshogy mutatjuk ki a szeretetünket, mint ahogy a másik várná. Ilyenkor a türelem, a bizalom és a szeretet segít. Türelmesek vagyunk egymással, keressük az alkalmat, amikor tudunk egyet beszélgetni. Bízunk egymásban. Tudjuk, hogy szeret minket a másik, csak nem úgy mutatja ki, ahogy azt szeretnénk. És persze szeretjük egymást. Lehet, hogy a barátnőd jót akar azzal, hogy nincs veled hétvégén. Talán szabadságot akar neked adni, nem akar "megfojtani", nem akar "rád akaszkodni". Erre gondoltál már? Szólj neki, hogy szeretnéd vele tölteni a hétvégéket.
2017. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, szakítottam.


A párommal több, mint hat év után sincs ez az érzés.

2017. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos volt ilyen. Szakítás lett a vège. A jelenlegi párom ismeri minden rezdülèsem. Nem lelkizzük át az èletünket. Mindenkinek megvan a maga dolga. De biztonságban èrzem magam. Ha gond van azonnal segít. 7 ève.

N

2017. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!