Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom? Neki van igaza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom? Neki van igaza? Ti hogy éreznétek magatokat?

Figyelt kérdés

2 és fél hónapja vagyunk együtt a pasimmal. 30 körüliek vagyunk. Karácsonykor rámírt egy kamu facebook profillal valaki, hogy én vagyok-e xy barátnője. Mondtam neki, hogy nem beszélgetek ilyen kérdésekről ismeretlennel. Írta, hogy oké, akkor az vagyok és azért kérdezi, mert nagyon bejön neki a párom és tudni akarja, hogy hányadán állunk. Kérdeztem a párom, de mivel fake profil, nem ismerte fel. Később mondta, hogy volt előttem egy csaj, az egyetlen, akiről feltételezni tudja, hogy ilyet csinálna.

Na már most, én kértem, hogy ne beszéljen többet ezzel a csajjal. Mondta, hogy csak barátok és miért ne beszéljen vele, engem szeret, ne tiltsam már meg neki, hogy barátai legyenek. Azt mondta, hogy tudja a csaj, hogy barátnője van.


2017. jan. 2. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha ő kérdezte, hogy te vagy-e xy barátnője, akkor valóban tudja, hogy barátnője van. Szerintem se korrekt valakit a baráti kapcsolataiban korlátozni.
2017. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem túlreagáltad ..

Ha megbízol a párodban, aki azt mondta, hogy csak barátok akkor ezt elfogadod.

2017. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ne szórakozzatok már velem :D Az nem barátság, ahol az egyik fél többet akar. Ha olyan hű-de-milyen-jó barátok, akkor azért a csajnak tudnia kellene, hányadán álltok a pároddal, nem tőled kérdezgetné (kamu profillal, nehogy esetleg a pasid rájöjjön, hogy ő az). Szóval igenis vaj van a füle mögött, ha ezek után sem hajlandó megszakítani ezt a rémesen szoros barátságot. De minimum élvezi a rá irányuló figyelmet a "barát" részéről. Nem azt mondom, hogy megcsal vagy hogy hazudik, amikor azt mondja, hogy csak barátok és őt nem érdekli a nő, de akkor is szerintem inkorrekt, hogy egy olyan "barátot" (ismételten, milyen közeli barát lehet már???) nem hajlandó lepattintani, aki nyilvánvalóan nyomul rá, és ez a párjának rosszul esik. Nem arról van szó, hogy ne járjon el otthonról soha vagy ne legyenek barátai, de azért ez szerintem is meredek.
2017. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem mindegy hogy aki előtte volt ez a csajjal a párod csak lazàn vette és nem volt semmi komoly köztük e a multban ha nem akkor a csaj irogathat a pàtod ugy sem fog vele beszélgetni nem is fog rà reagàlni ha igen akkor jelentett neki vmit ez a csaj !Am meg ha szeret a pàrod akkor lekoptatja vagy megmondja a csajnak hogy csak barátok maradjanak amit kétlek mert a csaj eleve nem is úgy àll a dologhoz mármint nem baràti szàndékkal ez màr a pàtodon múlik hogy ki a fontosabb !Sztem nem reagàlod túl csak annyi hogy ne legyél féltékeny vagyis ne mutasd a pàrod felé mert azzal csak elmarod magad mellől !
2017. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az van amit a #3 mondd.. Ha olyan jó barátok lennének akkor tudnia kellene az ex csajnak, hogy te vagy a barátnő vagy ha ezt nem tudja akkor simán megkérdezheti a barátodat, hiszen jóban vannak..

Egyébként pedig én úgy gondolom, hogy a volt barátnő akar még többet a pasidtól, ezért folyamodott ilyen tettekhez, a barátodnak pedig nyilván nem tilthatod meg a dolgokat de azért normálisan megkérheted amit ő elfogadhatna, hogy ne fűzzék már olyan szorosra azt a "barátságot"


Összegezve, szerintem nem reagálod túl.

2017. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
2-es persze alap a bizalom de ahol az egyik fél àtlép egy hatàrt egy cseppet sem nevezhető baràtsàgnak ahol a màsik fél nő és akivel feltételezhetően volt köztük valami akkor ne mond màr hogy abban a személyben meg lehet bízni !?Ez ellent mond egymàsnak akkor baràtok de mégsem mert eleve a nő többet érez és ha taliznak akkor a kérdező pàrja is érezni fogja hogy a csaj nyomul és gondolom akkor az esze lecsuszik a farkàhoz!
2017. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A párom úgy meséli, hogy találkozgatott a csajjal, de nem tudott vele kapcsolatot elképzelni. Úgy fogalmazott, hogy nem olyan, akivel együtt tudna élni.

A csaj úgy kérdezte, hogy én vagyok-e a barátnője, szóval, tudta, hogy barátnője van és a párom is azt mondja, hogy mondta a csajnak, hogy van barátnője.

De mondjuk, miért kéne megmondania, hogy én vagyok. Még csak egy rövid ideje járunk, bármi lehet. Én se tenném még ki a világ elé, hogy na, ő a barátom. Találkozott a számomra legfontosabb emberek közül néhánnyal.

Szóval, hogy próbálkozzak vele újra, hogy ne beszéljen vele? Hogy lehet ezt úgy megfogalmazni, hogy ne úgy jöjjön le, hogy féltékeny vagyok és gyerekes?

Egyrészt nagyon szeretem, nem akarom elveszíteni, másrészt viszont nem akarok olyan kapcsolatot, amiben nem csak mi ketten vagyunk...

2017. jan. 2. 15:48
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Az biztos, hogy nekem sem tetszene, ha idegen nők irkálnának nekem, hogy bejön nekik a párom. Viszont soha nem mondanék senkinek olyat, hogy ezzel, vagy azzal az ismerősével, barátjával ne beszéljen többet. Nem a tulajdonom a párom, semmit nem tilthatok meg neki, de azt feltételezem róla (ha már őt választottam páromnak), hogy értelmes, felnőtt ember, aki megnyugtatóan el tud rendezni egy ilyen problémát.
2017. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Hát nálam tiltólistás az a pasi, aki bárminemű kapcsolatot ápol az exével. Háromszor estem már naivan pofára, többet nem fogok. Gyerekes vagy sem.


Szóval nem reagálod túl, én ultimátumot adnék. Gyanítom úgy sem rád esne a választás. Ennyire vagy te fontos, és ennyire "nem fontos" az a másik.

2017. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tényleg nem szép dolog valakit korlátozni, de én nagyon elgondolkodnék, kell-e nekem olyan pasi, aki nem szakítja meg kérés nélkül egy olyan csajjal a kapcsolatot, aki többet érez iránta (kivéve, ha kolléga, ugye ott ez nem megvalósítható, de ott is kerülje). Mert én ezt tenném a helyében, mert ez a korrekt mindenkivel szemben. A párommal szemben, a sráccal szemben, aki engem akar és magammal szemben is. Főleg, hogy ilyen szinten bepofátlankodik. Mert ez már nagyon ocsmány húzás. De neked kell eldönteni, te mit akarsz. Főleg, hogy friss a kapcsolat... De szerintem nem korrekt a srác.
2017. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!