Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az eddig legnagyobb...

Mi volt az eddig legnagyobb balhé, ami történt veled?

Figyelt kérdés

2017. nov. 23. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Egyszer bevittek a rendőrök, mert bemásztunk egy elhagyott telekre, ahova nem lett volna szabad. Ezen kívül nagyjából jó gyerek voltam.
2017. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer beszakadt alattam egy befagyott tó jege, bár ki tudtam mászni, de azért nem volt kellemes élmény.
2017. nov. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%

Gimis osztálykiránduláson az egyik hülye pcsa osztálytársam elhitette az osztályfőnökkel, hogy eltűntem. Amúgy az épület társalgójában ültem, mert zavart a sok részeg idióta. Szóval elkezdtek keresni az utakon meg az erdőben és már majdnem hívták a rendőrséget, mikor gyanútlanul előjöttem hogy mi ez a nagy hepaj. A legjobb, hogy felhívták anyámat aki nem nekem hitt, hanem nekik és otthon akkora balhét vert ki, mintha tényleg megtörtént volna.

Amúgy semmi, nem történnek velem "balhék". Olyan volt többször hogy ki akartak rabolni utcán meg elütöttek kocsival de ez nem balhé kategória, inkább szar események.

2017. nov. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Kiszöktem az ablakon bulizni, anyám hívta a rendőröket hogy keressenek. Visszaértem, ott voltak a rendőrök. Fekszek beb@*szva az ágyon, miközben ott áll két rendőr előttem és anyámmal beszélgetnek, hogy nincs is értelme megszondáztatni.

14 évesen kitaláltuk egy barátnőmmel, hogy világgá megyünk. Összepakoltunk, vittünk ágyneműt mindent, hogy az utcán aludjunk, eljutottunk a szomszéd városig, éhesek voltunk, loptam a boltból, egy parkolóban akartunk aludni. Estig bírtuk, majd végül értünk jöttek a barátnőm szülei.

Volt egy pár ilyen, de a jelentősebbeket nem merem leírni, mert félek hogy felismernek. :D

2017. nov. 24. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Két ember utál engem az osztályban, ezért sok szivatások mellet egyszer kitalálták, hogy feltörtem a Facebook fiókjukat, és ezt be is adták mindenkinek az osztályban, meg az osztályfőnöknek egy osztálykiránduláson, amire nem tudtam elmenni. Mikor visszajöttek, senki nem szólt hozzám, levegőnek néztek, az egészet az ofőtől tudtam meg, aki meg is fenyegetett, hogy feljelent engem... Az ügy gyorsan lecsengett, aztán a 2 ember bizonyítékot csinált, és tényleg majdnem bajba kerültem. Mielőtt feljelentett volna az ofő, leült velünk beszélni, én meg azt mondtam, hogy alaposan nézzék át mindenki fiókját a nyomozók, erre a 2 ember megijedt, hogy lebuktak, és "megbocsátottak" nekem, ezzel vége lett az ügynek, de még mindig sokan azt hiszik,feltörtem őket és napomta megaláznak érte.
2017. nov. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Tizenkét-három évesen már csentem el egy-egy szál cigit a szülőktől, de aztán kitaláltuk a legjobb barátommal, hogy ez kevés, inkább szerezzünk egy teljes dobozt.

Természetesen nem volt pénzünk, úgyhogy lopással próbáltuk megoldani a dolgot (akkoriban még lehetett kapni élelmiszer boltban). Persze elkapott az eladó, hátravittek egy irodába, és úgy engedtek el, hogy 2 órán belül a szülőkkel menjek vissza, különben rendőrségnek szólnak. Úgyhogy otthon be kellett vallani mi történt, és visszamentünk a boltba, ahol elbeszélgettek velünk. Hát, nem kaptam utána dicséretet a szülőktől. :)

Utána még sokáig emlegették, főleg apám szívatott, akármelyik boltba mentünk be, hogy "gyere, lopós!", meg direkt "brazil" kiejtéssel: "osztán most mit fogsz ellopni, he?".

2017. nov. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Részemről ment mindenkinek a zöld kéz!:)
2017. nov. 24. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!