Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Farkas klasszikus roma...

A Farkas klasszikus roma vezetéknév?

Figyelt kérdés

2017. nov. 24. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, még véletlen sem
2017. nov. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, én több Farkast ismerek, akik nem romák. De elég gyakori náluk is ez a név.
2017. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Klasszikusnak nem mondanám. Persze előfordulhat. A Lakatos, Kanalas, Burai hamarabb roma vezetéknév.
2017. nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerek én is többet, aki nem roma, de sajnos a legemlékezetesebb Farkas az pont egy utolsó rohadt cigány volt (nem vagyok rasszista, ismerek normális romákat, de arra a félresikerült szemétládára nem tudok pozitívumot mondani. Ha meghallom a Farkas nevet, elfog az undor.)
2018. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is azt hittem, mert ahonnan én jövök, ott mindenki roma volt akit igy hívtak. De ahol most élek, itt egyik sem roma. Sőt a pasimnak is ez a neve, és senki nem roma a családjából :)
2020. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!