Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem teszek ki semmit...

Ha nem teszek ki semmit facebookra, képet se rakok ki magamról, akkor valószínűleg béna alaknak fognak tartani?

Figyelt kérdés
Igazából csak információszerzésre használom meg beszélgetni pár emberrel,de valamiért az az érzésem,hogy emiatt rossz szemmel fognak rámnézni az emberek és inkább elkerülnek
2017. nov. 24. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nincs a homlokodra írva, hogy milyen a facebookod illetve mit csinálsz rajta. Nekem sincs fent semmi rajta, csak a kapcsolattartás végett van, de ne ez határozza meg, hogy milyen vagyok. Egyébként biztos lesz aki ferde szemmel néz rád, mert fura manapság ha valaki nem tevékenykedik az oldalon, de a többséget nem nagyon érdekli. Javaslom, te sem tedd, ne zavarjon ki mit gondol.
2017. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Most te komolyan ennyire függsz egy internetes oldaltól? Ez nem normális dolog.
2017. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Aki egy ilyen oldal alapján ítél meg embereket, az annyit is ér.
2017. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem értem a problémádat, mégis kinek az ítélkezésétõl tartasz?


1. Aki ismer téged, és tudja rólad, hogy nem vagy az, akkor nem fogja érdekelni ez a dolog....


2. Aki nem ismer téged, az nagy valószínūséggel rossz szemmel nézi, ha így próbálsz ismerkedni vele neten. Nekem is herótom van attól, aki ismeretlenūl jelölget/üzenetezik, ráadásul fénykép nélkül. Barátaim esetében nem zavar egyáltalán, miért zavarna?

2017. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem fb-m sincs, akkor msot nem vagyok ember?
2017. nov. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
engem nem érdekel,hogy van-e vagy nincs,meg hogy mit csinálsz rajta,de attól még lehet,hogy másokat meg igen
2017. nov. 25. 16:56
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
#6: És miért foglalkozol azzal, hogy másokat ez érdekel, vagy sem? Aki ez alapján ítél meg, az nem ér annyit, hogy időt vesztegess miatta, akárcsak egy ilyen kérdés kiírására is.
2017. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként, én vagy fél éve "fel se néztem" a facebookra, de eszembe nem jutna azon agyalni, hogy emiatt "bénának" tart- e bárki.
2017. nov. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!