Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan segítsünk egy alkoholis...

Hogyan segítsünk egy alkoholistának?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akinek párkapcsolati, anyagi problémái lehettek hirtelen. Nem bírja feldolgozni, vagyis nem mutatta eddig, de iszik titokban, most már a munkahelyén is. Én eddig nem akartam elhinni, most szereztem valóban róla tudomást. Beszéltem vele, mindent tagadott, teljese kikelt magából, durva s egyben elutasító is volt. Hogy közelítsem meg erről a témáról. A munkahelyét is elfogja így veszteni, teljesen csúszik le,de nem fogad el segítséget.
2017. nov. 24. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ráveszed arra, hogy ültettesse be magának bőr alá azt a gyógyszert, ami segít az alkohol elhagyásában.
2017. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbálkozz, beszélj vele.

De ha nem akarja hogy segíts, a fejedre is állhatsz akkor sem fogsz tudni semmit tenni.

Ismerek ilyen embert aki pia + gyógyszer kombóval akart segíteni a lelki bánatán, aztán egy jó kis detoxos fetrengés és gyomormosás után azt mondta hogy itt befejezi.

2017. nov. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tagadja, hogy iszik. Állítja hogy sose iszik, és ilyenkor sír, ki van magából kelve, hogy nem hiszünk benne, és , hogy senkire sem számíthat.
2017. nov. 24. 20:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Neki kell belátnia, hogy segítségre van szüksége. Azonban fontos lenne segítséget kérni a megfelelő eü-szervtől ezen ügyben.
2017. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!