Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Rossz döntés volt, hogy...

Rossz döntés volt, hogy elmondtam?

Figyelt kérdés
Ma mentem haza két osztálytársammal, akiket csak idén ismertem meg, most mentem gimibe. Na és nem igazán volt téma, úgyhogy az egyikük megkérdezte, hogy ki tetszik nekünk... Nem arról van szó, hogy nem bízom bennük, nagyon jó fejek, meg minden... És persze aki kérdezte, az is elmondta, hogy neki ki tetszik. De valahogy van egy olyan érzésem, hogy nagyon nem kellett volna elmondanom... És ismerem magam annyira, hogy tudom, ha egyiküktől megtudná az egész évfolyam, én ettől függetlenül nem mondanám el senkinek, hogy nekik ki tetszik. Jó, ez lehet, kicsit gyerekesen hangzik, de nagyon bizonytalan vagyok ://

2017. okt. 26. 19:56
 1/3 MR.X. ***** válasza:
100%
Hmm... Túlreagálod szerintem!
2017. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Örülök, hogy neked még ez a legnagyobb bajod. De nyugi, ezen minden sulis átesik
2017. okt. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hazudj s tagadj, mint a politikusok, ha borul a bili...
2017. okt. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!