Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lenne egy kis probléma a...

Blackfox99 kérdése:

Lenne egy kis probléma a többi lent?

Figyelt kérdés
4-5 évvel ezelőtt találkozgatam egy lánnyal kb 5-6 alkalom volt sok intim dolog történt de az egyik legnagyobb az volt hogy kézimunkázott, én elmondtam és meg is muttatam az üzeneteket anno az unokatesómnak, de a szivére kötöttem hogy ne mondja el senkinel erre elmondta a másik unokatesómnak aki mai napig a làny nővérével van, és 4 év után a lány ki van akadva hogy beszélnek róla hogy mit csinàltam velem és hogy hazdugálok meg ràgalmazom és felfog jelenteni engem pedig igaz volt, ebből lehet valami ? és ha lehet akkor mit csinàljak ? ( melesleg a másik nővére hozott fel engem akivel vitatkozott)

2017. nov. 26. 13:11
 1/4 anonim válasza:

A kérdés nem a rendőrség besorolásba tartozik.

A magánéleti bajodat nem oldja meg senki helyetted.

Az egész ország, az egész világ országai nagy bajban vannak, te pedig a kézimunkázós történeteddel hozakodsz elő...

2017. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1

Te azért jársz ide gyakorikérdésekre, hogy a globális problémákra találj választ?

2017. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, amennyiben tényleg kiverte neked, és nem csak ráfogtad, akkor ez nem lehet rágalmazás, na de hogy bizonyítod? Jó esetben az ilyen dolgoknál nincs tanú :)

Itt mindenki hibázott. Az, ami kettőtök közt történt, a ti magánügyetek, nem kellett volna megmutatni az unokatesónak, neki meg nem kellett volna továbbadnia.

2017. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sajnos igaz, csak tudod unokatesómal nőtem fel nem gondoltam hogy beköp de ez évekel ezelőtt volt ráadásul senki nem beszél erről és nem érdekli senkit se csak a két tesóm tudja meg az ő családja, arról nem tehetek hogy nővére fejéhez vágta ráadásul a fickója előtt csak attól parázok hogy ebből birosági ügy lesz és valami probléma lesz belőle,
2017. nov. 26. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!