Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok öngyilkosságon...

Szoktatok öngyilkosságon gondolkozni?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Én mostanában elég sokat szoktam, de még nem tenném meg.

2017. nov. 26. 13:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Igen, ha nagyon sok problémám van. Elképzelem, mennyivel könnyebb lenne, ha nem lennék, de sosem lennék képes rá, és már nagyon ritkán jut eszembe ilyesmi. (Pl. szakítás, egyéb szomorkodás, ilyesmikor, ritkán)
2017. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én igyis meg úgyis így fogom befejezni az életem csak még nem tudom mikor. Bonyolult.
2017. nov. 26. 14:04
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Néha eljátszom a gondolattal, de nem tenném meg.
2017. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
szoktam néha.
2017. nov. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

Néha, de nem pontosan azon, hogy hogyan. Inkább a családom reakcióján szoktam gondolkozni, illetve, hogy mit írnék egy búcsúlevélbe.

De nem tenném meg.

2017. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én félek mi lenne utána anyukámmal. De lenne az a szint amikor már ez sem érdekelne. De most így jelenleg csak gondolkozom..
2017. nov. 26. 14:14
 7/24 anonim ***** válasza:

Lelkisegély szolgálat. Délután Alapítvány. Keress rá a Google-ban.


Nemzetközi szinten elismert munkát végez öngyilkosság-megelőzés céljából jött létre.


Ui: Ne itt kérj tanácsot, ha egy mód van rá! Itt nemcsak "meleget" kapsz, hanem "hideget" is...

2017. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%
Minden egyes nap. Mert ronda vagyok.
2017. nov. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Igen, gyakran és már régóta tervezem, de még gyáva vagyok hozzá. Igaz, egyszer már majdnem sikerült, nem sokon múlt, de elbaltáztam. Akkor már tényleg úgy voltam, hogy semmi sem érdekelt! Most talán anyum miatt lehet nem tenném meg, de lehet, hogy hamarosan megint eljön az a pont, hogy már minden mindegy lesz és még fogom tenni.
2017. nov. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Szoktam igen.

Nem feltétlen van miértje. Persze, suli miatt is lehetne, de ez csak a kedvemet rontja.

Amúgy érdekel, mi van a halál után.

Megtenni nem tenném, de ha egyszer arra fordulna a dolog, akkor ki tudja.

2017. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!