Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem tudok mit kezdeni magammal...

Nem tudok mit kezdeni magammal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mióta nem járok suliba, azóta itthon vagyok és nem csinálok semmit. Délutánig alszom, majd a nap hátralévő részében is csak fekszem. Nincsen semmilyen hobbim, nem is volt sosem, mert a tanuláson kívül nem volt időm semmire, max. szünetekben olvastam vagy otthon megnéztem egy filmet, ami akkor néha jól esett...ezekkel próbálkoztam, de semmi kedvem nincsen hozzá, nem köt le, nem érdekel. Próbálkoztam kézműves dolgokkal is, mert azt régen szerettem, de most ugyanúgy semmi. A sportot világ életemben utáltam, úgyhogy az most sem jöhet szóba. Nem járok el sehová sem, barátokkal sem tudok találkozni.Egyszerűen nem tudok magammal mit kezdeni, nincsen semmi motivációm, nincsen semmihez sem kedvem. Jövő ősszel már egyetemre megyek, akkor úgymond ez magát megoldódik majd, de addig is valahogyan ki kell bírnom...
2017. nov. 26. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell dolgoznod? csak úgy eltartanak, hogy nem csinálsz semmit?
2017. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen
2017. nov. 26. 23:47
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
attól még elmehetsz dolgozni valamit. Ha nem számít a pénz, akkor menj el önkénteskedni. Nem jó, ha ott van egy üres év az életrajzodban, amiről csak annyit tudsz elmondani, hogy otthon heverésztél.
2017. nov. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudom elképzelni ilyen tétlenségben, érdektelenségben az életem.


Helyedben elmennék okj-n kitanulnék egy szakmát, ami érdekel (már ha van olyasmi ami érdekel:))


Vagy felkészülnék az egyetemre. Nem tudni milyen szakra készülsz, de esetleg okj előtanulmányok nem ártanak.

2017. nov. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdhetnéd egy kis ház körüli munkával. Ne aludj délutánig, kelj fel hétkor, reggelizz meg és öltözz fel. Kérdezd meg az otthoniakat, mit segíthetsz. Hidd el, a jól végzett munka öröme valóság, és utána édes a pihenés. Aztán amint beállt a bioritmusod, kereshetsz állást magadnak, ha nem fontos a pénz, akár részmunkaidőset is. Önkénteskedhetsz is, lehet kutyád is, akiről gondoskodsz. Körülnézhetnél a lakóhelyeden, vannak-e rászorulók, idősek, akiknek segíthetsz mondjuk bevásárolni, vagy a ház körüli munkákban.
2017. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem dolgozok mert nincsen rá szükségem és olyan munkát nem is találnék, amit szívesen végeznék, mivel nincsen szükségem a pénzre ezért nem megyek el gyárakba robotolni. Otthon szoktam takarítani, néha-néha főzök is, de ez nem vesz el annyi időt és nekem ez inkább ilyen kötelező munka, utálom. Ettől még nyilván meg kell csinálni és meg is csinálom, csak ezzel nem vagyok előrébb... OKJ-t, szakmát nem szeretnék tanulni mert nincsen olyan, ami érdekelne, az ingyenesek eleve egy-két évesek, a semmire pedig nem akarok elszórni egy csomó pénzt. Azt hiszem az önkénteskedés jó lenne, utána is fogok nézni a lehetőségeknek :)
2017. nov. 27. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!