Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert vagyok ilyen?

Miert vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok. 2 hónapja szakitottam a volt barátnőmmel es eljött mar az az időszak, hogy kezdek túl lenni rajta. Mostanbában azt erzem neha, hogy neha nincs ertelme a dolgoknak, megvivom a magam “harcát”, de általánosságban minden sikerul. Azt is tudom hogy lehetnék sokkal rosszabb körülmények között, és mindennap ugy tekintek a napfelkeltére mint egy ajándékra. Viszont így hogy jön a téli időszak, egye jobban azt erzem hogy nem tudok mindenen mosolyogni, mint eddig. Eljarok kondiba, suliba, suli utan kavezni, haverok is vannak, és minden megvan ami nagyvonalakban kell, sőt. Mégis azt érzem, hogy kissé üres vagyok. Nem találok rá egyszerűen gyógyírt.

Szivesen fogadom a tanácsokat, hogy mit lehetne tenni.


2017. nov. 27. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindent jól csinálsz, csak türelmetlen vagy magaddal. Egy szakítást kiheverni több hónapba is belekerül. Adj magadnak időt, lassan de biztosan érezni fogod, hogy napról napra jobban vagy.
2017. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19 éves lány vagyok, 2 hónapja kidobott a barátom. Most már azért jobb, de van nap, amikor a poklok poklát élem át. A legjobb barátnőm egyszer azt mondta, hogyha ilyeneket érzek és küzdök, az csak azt jelenti, hogy úton vagyok a megoldás felé és ezek mind hozzátesznek majd a jellememhez. Adj magadnak időt, örökre úgysem lesz rossz. :--)
2017. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor egyszer, mindenki, mi is érezni fogjuk ezek szerint, hogy kell igazán, felgyogyulni. Többségben azt érzem, hogy nagyon jó minden, ha társaságban vagyok, ha épp olvasok, vagy akármi van. De ha egyedül vagyok, megöl minden. Kitartast neked is 2#
2017. dec. 3. 19:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nem tudom, neked hányadik kapcsolatod volt már ez, de nekem az első után is ennyire szar volt. Másfél évig tartott feldolgozni és elengedni a volt barátomat, és így 3 év után már csak egy szép emlék. Ha azt nézem, hogy milyen sok évem van még hátra, totál megéri ennyit szenvedni az emlékekért. :D Persze ettől függetlenül kívánom neked, hogy minél hamarabb átvészeld. =^.^=
2017. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!