Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért baj ha valaki 30 évesen...

Miért baj ha valaki 30 évesen is szüleinél lakik?

Figyelt kérdés
Miért menjek el albérletbe, hogy a 100 ezres fizuból elmenjen az egész albérletre, és utána ugyanúgy a szüleim etessenek?
2017. nov. 26. 10:40
 1/7 anonim válasza:
100%
Ennyi pénzből nyilván nem lehet albérletbe menni. Viszont tökéletes a helyzet arra, hogy sok pénzt gyűjts össze. Ebből tudod finanszírozni a további tanulmányaid, hogy ne 100ezret keress és ezáltal függetlenné tudj válni
2017. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
30 évesen miért 100 ezret keres valaki? Ennyit részmunkaidőben keres az ember, gimi mellett. Nyilván nem lehet belőle megélni, tehát logikus a szülőknél maradni, de inkább azon gondolkodj el hogyan fog változni az anyagi helyzeted, mondjuk tanulj tovább és rögtön 300 fölött lenne a nettód.
2017. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
fogadjunk, hogy pestiek vagytok. Kisvárosokban nem lehet keresni csak 200 alatt.
2017. nov. 26. 11:34
 4/7 anonim ***** válasza:

30 éves koromig a szüleimnél laktam, és félretettem a keresetem nagy részét, így 30 fölött már el tudtam költözni.

De ismerek olyat, aki 30 fölött még a szüleivel él, DE nem a szülei tartják el, hanem ő tartja el őket, mert ő a főkereső, mert a szülei le vannak százalékolva részben vagy teljesen.

Élhetsz a szüleiddel, de törekedni kell az önállósodásra.

2017. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
26%
A 200 ezer alatt az nem egyenlő a 100 ezerrel, tehát ezek szerint kereshetnének jobban is ott ahol élsz. Ha meg végképp nincs ott lehetőség akkor továbbra is ott van a tanulás lehetősége, mint említettem. Vagy ha a munka nem megy hozzád, akkor te menj a munkához. Felköltözöl Pestre, bérelsz egy szobát és munkát vállalsz. Ma már gyakorlatilag egy segédmunkás is megkeres 200ezret
2017. nov. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Azt mondtad 100 ezer elmegy albérletre, ez pesti ár, ezért én is pesti keresetről beszéltem. Egyébként pedig költözz pestre, vagy külföldre egy időre, és keress pénzt. Ezt nem meglépni, és várni a sült galambot az igazi lúzerség, nem az hogy a szüleidnél élsz. Sok sikert!
2017. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Egyébként aki nem törekszik jobbra, akár másodállást vállalva, azzal kapcsolatban bennem mindig felmerül, hogy mi lesz vele, ha a szülei meghalnak?
2017. nov. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!