Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem erzem jol magam egy...

Nem erzem jol magam egy munkahelyen sem?

Figyelt kérdés

Illetve ez hulyeseg..

Egyetemre jartam jogi karra,ott voltak barataim,buliztunk,dolgoztunk ugyfelszolgalaton es az nagyon jo volt mert nem csak a munkanak eltem.

De csaladi dolgok miatt ott hagytam a sulit es most dolgozom.

Egy boltban. Nem erzem jol magam. Nem igazan beszel velem senki,a fonok hajcsar,520forintos oraberert vagyunk itt.

Elakarok menni innen,csak az a baj hogy diakhitelem van amit fizetnem kellene,illetve ujra elakarom az egyetemet kezdeni de ahhoz gyujtenem kell. Havi 60.000Ftot kell felre raknom. Mit tegyek?

Gondoltam arra is hogy reszmunkaidoben dolgoznek de ugy max 60.000Ftot keresnek es masra nem jutna.

En kikeszulok egy olyan helyen ahol nem szeretnek vagy nem erzem jol magam.

22 evesen gaz nappalira menni?

Jogaszra.

21/L


2017. nov. 27. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem érzem egy munkahelyen sem jól magam.Hát a helyedben inkább mennék nappalira!Dehogy gáz, még nagyon fiatal vagy! Negyvenéves is mehet egyetemre...

Szerintem a boltban azért bunkók, mert ők maguk is unják, utálják az egészet.A vásárlók között is sok a megkeseredett ember, aki pénz híján inkább oda is kötekedni jár.

2017. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz nappalira menni 22 évesen.

De jól jön a pénz, akkor miért nem mész levelezőre? Vagy abból csak költségtérítéses van? Ott nem tudnád folytatni a tanulmányaidat??

Nyilván nem álommunka kevés pénzért egész nap olyan munkát csinálni, amit nem szeretsz.

Talán nagyon látszik rajtad ez az ellenszenv, ezért nem sikerült összebarátkozni a munkatársakkal. Az eléggé ellenszenves tud lenni, ha azt érezteted velük (akár tudat alatt is) hogy ez milyen gáz munka (ami nekik nemcsak diákmunka, hanem a rendes munkájuk) és te csak átmenetileg vagy ott muszájból, de egyébként sokkal többre vagy hivatott.

2017. nov. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utolso..teljesen igy van ez.

Szerintem is ezert nem baratkoznak velem.

De en meg nem szolok,elvagyok egyedul. Semmit nem akarok csinalni. Mindent ramsoznak es bevagyok savanyodva. Ez biztos latszik rajtam. Nekem nincs kedvem kedvesnek lenni es viccelodni itt mert legszivesebben hazamennek inkabb. Nagyon nem jo nekem ez

2017. nov. 27. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Nem te vagy véletlenül a "kínaiboltos" jogász csaj?
2017. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3: Bocsi, de akkor végül is te alakítottad így. Ha te nem vagy kedves, akkor hiába várod el, hogy vele azok legyenek.

Én úgy lennék vele, a helyedben, hogyha már ott kell lennem, akkor próbálom normálisan, jókedvűen, vagy legalább kedvesen csinálni. Ha nem vagy kedves, akkor is ott kell lenned, és még rosszabb is. Lehet, hogy tök jó kis társaság lenne, ha maga a munka nem is jó, de azért a többi munkatárssal el lehet hülyülni.

2017. nov. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
kikubott jogász csaj, naponta 2354234 kérdést teszel fel, napi egyszer nézek fel a gyakorira de tuti rögtön látok egy-két általad írt kérdést.
2017. nov. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!