Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretem a testem mutogatni a...

Szeretem a testem mutogatni a munkahelyen és azon kívül is, akkor érzem jól magam ha nincsen rajtam mondjuk póló és látják ahogy be van durranva a karom, mellem, van aki szerint ez már ciki? Egyébként jó fej vagyok, csak ilyen önimádó 21F

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A hozzá hasonló önimádó ripacsokat senki nem szereti, de ha ez téged nem zavar... akkor azt csinálsz, amit akarsz. :)
2014. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
77%
Én ezt nagyon nem bírom. Se férfinél, se nőnél. Én magamban nevetek az ilyen embereken és azt érzem, hogy ez milyen gáz. De ha így érzed jól magad, élj így, hiszen magadnak élsz és nem mások megelégedésére. Ártani nem ártol vele.
2014. máj. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen ciki, feltűnési viszketegsègnek hívják.
2014. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

meg szoktam nézni az ilyeneket, ha tényleg jól néznek ki, nem csak azt képzelik magukról, aztán utána mindig röhögünk rajtuk, ha nem látják. ha nem veszik észre magukat, az már az ő gondjuk...

Mondjuk, attól függ, milyen közegben dolgozol, pl. egy irodában csupasz felsőtesttel mászkálsz, akkor tuti kiröhögnak

2014. máj. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Olyan lehet ez, mint a lányokkal. Ha a csöcse segge folyton kint van, azzal nem lesz vonzóbb a szememben. A sejtetés többet ér és persze az aranyosság.
2014. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!