Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti napi hány órát töltötök a...

Ti napi hány órát töltötök a telefonotokon, tableten, gépen?

Figyelt kérdés
És ebből mennyi (mondjuk százalékos arányban megadva), amit hasznosan töltötök el (pl. ügyek intézése, tanulás, olvasás, munka) és mennyi, amennyit szórakozással? Ez mem kutatás, csak kíváncsi vagyok. :)
2017. nov. 27. 23:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
64%
Összesen kb 4 órát.
2017. nov. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mivel távkapcsolatban vagyok, és amikor csak lehet, írunk egymásnak, így elég sokat. Suliban szünetekben, hazaérve pedig lefekvésig folyamatosan.
2017. nov. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Sajnos elég sokat
2017. nov. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Nekem van életem, hobbiaim sport munka meg minden ami kell de ha olyan kedvem van vagy a rossz idő miatt nem tudok pl futni vagy bringázni akkor kb 14-15 órát is tudok playstationnel tolteni
2017. nov. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

"nekem van életem" ohh hogy ezt hány ember mondja... Mindenkinek van, ember.

Csak a tipikus nyomik mondják ezt... a kocka világban, akik haladó képtelenek (nem csak játékban). ;) s kell a kifogás.


Dolgozok, pihenek, rajzolok, varrok, szobrászattal foglalkozom, párom, családom, utazom. És?


Meg ne felejtsük el: Vannak akik gépen dolgoznak :) grafikai progik, 3D modellezés stbstb


Nálam változó mennyit ülök a neten, már csak a hobbik / megrendelések miatt is.

2017. nov. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A munkaidőt nem számítva: bevallom, van amikor 7h volt, de kezdem csökkenteni, de így is 2h elmegy.
2017. nov. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egész nap. Mivel nekem semmi más dolgom nincs. Játszani szoktam online. Kb 16 óra naponta. Kinek mi a hasznos amúgy... nekem ez is hasznos, lassan már 2 nyelven beszélek, amit a játékban használnak, szóval tanulás is van a dologban. Enélkül biztos soha nem tanultam volna japánul.
2017. nov. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

8 óra munka (végig gép előtt)

útközben (4 órát utazom naponta) max 1-2 óra telefonon: játék, beszélgetés, olvasás, tervezés

otthon még 5-8 óra hétköznap, hétvégén akár 15-20 órát: játék, tanulás, játékfejlesztés, filmezés, beszélgetés...

2017. nov. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ohh 5ös látom nagyon frusztrált vagy, hogy ezt támadásnak vetted. Csak azért írtam azt oda, hogy tudják, hogy ez nem rendszeres nálam, legtöbbször hetekig be se kapcsolom, max napi 20 perc messenger telefonon ha van megbeszélni valóm. Egész nyáron bicikliztem, hétvégente 175-250km-t hétköznap munka mellett napi 40eket..nem hiszem hogy magyarázatal tartoztam neked, pont szarok rá, hogy te mit gondolsz arról hogy mennyit és hogy játszok mert látom hogy nagyon értelmetlen vagy.
2017. nov. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:
Gépen 5-6, ebből úgy a fele munka (fordítás, tananyagok összeállítása) de van hogy 7-8 órát fordítok egyhuzamban. A maradék alatt fészbukon beszélgetek a külföldi barátaimmal vagy keresek valamit. Tabletem nincs, a telefont meg csak zenehallgatásra használom, így ennyi a bűnöm.
2017. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!