Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a magyarokró...

Mi a véleményetek a magyarokról (rólunk)?

Figyelt kérdés

#magyar #magyarnép
2017. nov. 28. 16:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az egész népről nem tudnék véleményt alkotni, mert nyilván élnek közöttünk normális, megbízható, önzeltlen és őszinte emberek. Azokról viszont tudok akikkel eddig találkoztam vagy akiket látok napi szinten az utcán vagy a tömegközlekedési eszközökön.

Bunkók, irigyek, önzők, sz@.rkeverők és nagyon ostobák.

Amikor azt hiszem, hogy találtam 1 jó barátot, akkor az X év után meghülyül. Vagy irigy lesz és próbál alámtenni vagy csak eltűnik...

2017. nov. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%
Azt kéne észrevenni, hogy ezek a negatív tulajdonságok, amelyeket leírtatok, ez nem genetikai kódoltságból származik, hanem kulturális örökség. Szüleinktől látjuk a példát és mi is átvesszük, majd gyermekeinkre örökítjük. Tudatossággal lehet ellene tenni. Érdekes módon mindenki panaszkodik a magyar mentalitásról, szóval a tudatosság már megvan, mindenki beazonosította a problémát, hogy gondok vannak a hozzáállással. Ennek ellenére a jelenség ugyanúgy fennmaradt. Miért van ez? Mert hiába tudjuk, hogy ez így nem jó, de egyéni szinten nem harcolunk ellene, ergo attól még, hogy valaki látja a problémát, sőt, bírálja is, ő maga nem tesz lépéseket a felé, hogy ez változzon. Több ezer embertől hallottam a magyar mentalitás kritikáját, ha ezek az embereket mind törekedtek volna rá, hogy kiiktassák egy negatív tulajdonságukat, gondolkodásmódjukat, akkor lenne változás. A köpködés helyett inkább magunkba kéne nézni.
2017. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint Hofi Gézának.Már vagy 40 éve mondta, de ma is aktuális, sőt aktuálisabb.


"Magyarországon az egy főre jutó bunkók száma kettő."

2017. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mindenki azt hiszi el a többiekről amit gondol. Senki nem ismer senkit. Bizalmatlanok ès inkább vèlemènyt alkotnak. Általánosítanak ès taszítják egymást. Búval...zott tekintettel sètálnak egymás mellett az utcán ès mindig valakitől várják a megoldást.
2017. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok tökéletes. A szeretteimnek (barátok, családtagok) bármit bármikor. De ez sem jó tulajdonság, mert visszaélnek vele, kihasználnak. Ez is tipikus emberi tulajdonság. Kipróbáltam, hogy 3x egymás után nemet mondtam egy haveromnak amikor megint kért valami segítséget. Tizenéve vagyunk "barátok". Azóta sem keres. Sőt! Hívtam 1 hónapja, hogy mi van vele és nem vette fel. Azóta is hív vissza. :D mondjuk ezeken már csak röhögni tudok.
2017. nov. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Rosszindulatúak, irigyek, kötekedők, éretlenek,.


Ezen kívül ami mgé rohadtul zavar, hogy a többsége csak hangember. folyton nagyképűsködik, okoskodik, de a gyakorlatban semmilyen teljesítményre nem képes - mondjuk látszik az orszéág állapotán is.

A legtöbb magyarnak az alapvető dolgokkal problémái vannak: szövegértés, logika, normális viselkedés.

2023. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!