Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális, hogy valamiért...

Az normális, hogy valamiért mindig is ki szerettem volna próbálni, hogy milyen kerekesszékkel közelkeni?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért, mindig is kíváncsi voltam rá, hogy milyen lehet kerekesszékkel közlekedni, hajtani, de csak rövid kipróbálás szinten. Ez mennyire normális? Esetleg hol lehetne ilyesmire könnyen lehetőségem?

2017. nov. 30. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Hát ha van olyan ismerősöd akinek van, mondjuk ideiglenesen volt rá szüksége, vagy maradt valaki után, stb.
2017. nov. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Szerintem ez sima kíváncsiság. Én is így voltam meg a fehér bottal is. A kerekes széket végül "sikerült" kipróbálni, mert elütött egy kocsi és a kórházban abban toltam. A fehér botot meg szobatársam révén aki vakok alapítványánál volt gyakszin. Ilyen érzékenyítős programokon ki lehet próbálni őket.
2017. nov. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Ezt én is mindig ki akartam próbálni.. 😀

Pesten van egy olyan hely aminek a neve Ability park..


valahogy így irják😂 so ott van egy teljes pálya amit kipróbálhatsz mehetsz felfelé, lefelé, egyenesen de magason, ugyan így de szűkebb helyen😀

Ott ki lehet próbálni azt is milyen azoknak akik vakok.. és egyèb fogyatékkal élők "sorsa" pl van egy sötétített szoba és ott kell csak a hangokra figyelni.. meg ilyesmi.. most nem emlékszem több ilyen "térre" de vannak hasonlók és nagyon jó hely..

Én ezt csak akkor tudom ajánlani ha komoly az illető, vagy nem éppen egy bunkó.. elnézést a kifejezésért de amilyen társasággal én ott voltam.. mert egy azthiszem dizartriás ember beszélt nekünk arról hogy milyen az élete és kb 6an ültünk az asztalnál abból 4en kiröhögték..😑😑

So yah.. maximum 2-2,5 órát vesz el.. attól függ mennyi időt töltünk a pályán😅😄

Meg ha jól emlékszem attól hogy meddig fizettük.. nem hiszem hogy drága mert osztálykiránduláskor voltunk ott.. mondjuk nem néztem utána.. 6 éve voltam ott de biztos hogy nem változtatták meg a hely lényegèt.. maximum a szobák/pályák másabbak..

10 éves voltam nem elitélendő hogy ennyit elfelejtettem😂😂😋

Tudom magára a helyre voltál kiváncsi de ezeket nemhiszem hogy egy honlapon megtaláltad volna😀

2017. dec. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3., nagyon szépen köszönöm ezt a hosszú választ! :) Jó hely lehetett, láttam is róla képeket, és az egész koncepció kiváló! Csak sajnos azt olvastam, hogy mára már bezárt a hely :(


Mindenesetre elvileg bizonyos rendezvényeken ki szoktak települni hasonló egyesületek, és vannak ott akadálypályák, de ilyet ahol lakom még nem láttam, meghirdetve sem.


Valami ilyesmi lehetőségekben gondolkozok, mert nincs olyan ismerős, akinek ideiglenesen szüksége lett volna rá, vagy valaki, aki után visszamaradt.


Valakinek a hasonló kérése alatt olyan választ kaptam, hogy kórházban ki tudom próbálni, de ugye kinek "célja" kórházba kerülni? Bemenni egy kórházba vagy SZTK-ba és csak úgy bepattanni egy kerekesszékbe, még ha rövid időre is, csak nem lehet, biztos szólnának vagy észrevennék :D

2017. dec. 3. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!