Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a nők elvárják hogy egyenjo...

Ha a nők elvárják hogy egyenjogúak legyenek a férfiakkal, miért várják el mellette azt is, hogy mindig a férfi bizonyítson, adjon, kezdeményezzen, intézze el a dolgokat stb?

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 19:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Mert gyerekkorban el voltak kényeztetve és úgy serdülő kort elérve, jogot éreznek arra, hogy nekik mindenben a jobb jár, konkrétan a kiszemelt vagy a hódolónak tenyerén kell hordoznia, ahogy gyerekként tették vele. Aki ezt nem akarja, az megy a levesbe. Persze nem minden nő ilyen, akik nem voltak elkapatva, elkényelmesítve, annak más a hozzáállása egy pasihoz.
2017. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

Mert szerencsére ezek nem ugyanazok a nők.

Vannak bizonyos nők, akik otthon dekkolnak egy macskával sok éve egyedül, szidják a férfiakat, és a hihetetlen önimádatuk miatt észre sem veszik, hogy velük van a baj.

Ezek a valódi női lúzerek, baromi okosnak hiszik magukat, csak éppen nőként buktak meg.

2017. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én mindkét nemtől elvárom hogy bizonyítson legalább minimálisan hogyha bármire akarunk jutni. Most akkor szexista vagyok?
2017. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
igy is van, a nők már csak ilyenek, szóval mit szólnál hozzá, ha ezentúl soha többé nem zaklatnál egyet sem - akarom mondani nem fecserelned egyre sem a drága idődet, hanem megtanulnal boldogan élni egyedül. na, jól hangzik ugye? nem kell többé még csak gondolod sem a nőkre. mindenkinek ez a legjobb megoldás.
2017. dec. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
56%

Én tényleg egyenlőségpárti vagyok, de az igazi egyenlőség a férfiak életét is könnyíti. Pont hogy nem fogom elvárni, hogy a férfi fizessen, kezdeményezzen, engedjen előre, szereljen IKEA-s bútort, cipekedjen, stb. Csinálja, ha akarja, de ne miattam, mert nekem mindegy. Csinálja, ha úgy érzi, szeretné, ez a helyes férfias viselkedés. De akkor legyen tisztában azzal, hogy nincs erre szükség, önként csinálja, és ne mártírkodjon. Én se picsogok, mert "minden nap főzni kell", ha utálnék főzni, akkor megoldanánk az étkezést máshogy.

N

2017. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az ilyenek úgy is csak macskája lesz ennél még az öröm lányok is jobbak
2017. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!